Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti hogy oldjátok meg ha nagy...

Ti hogy oldjátok meg ha nagy rátok a magas sarkú cipő?

Figyelt kérdés
Van valami praktika? Ami beválik?
2019. márc. 24. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
veszünk egy kisebbet
2019. márc. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
A legjobb megoldás, ha olyan méretet veszel, ami jó rád? Hogyhogy nem jutott ez eszedbe? 🤔
2019. márc. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mindenki nyugodjon le a cipőt ajándékba kaptam (1 szàmmal nagyobb) és nagyon tetszik, azért kérdeztem hogy nincs e valami praktikátok. Gondolom nem csak velem fordul ez elő.
2019. márc. 24. 16:54
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
vidd vissza és cseréld be egy számmal kisebbre. Remélem ez megfelel mint PRAKTIKA!
2019. márc. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem veszem meg. Ha pedig ajándék,akkor kicseréltetem.
2019. márc. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Metionin ***** válasza:
100%
Ha nem lehet cserélni akkor a sarkába próbálj tenni ilyen sarokvédőt, az kb. fél centi vastag. Vagy az orrába.
2019. márc. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

ne törődj a kötekedőkkel.

egy talpbetét minden cipőt kisebbé varázsol.

van, amiből eleve nagyobbat veszek, pl. téli bakancs, mert ha vastag zoknival veszed fel, akkor a saját méreted már szorít.

nekem is van olyan magas sarkúm, amiben van talpbetét.

nem csak saroknál, hanem teljes.

és az sem mindegy, mikor vesz az ember cipőt, már kitapasztaltam, pedig nem vagyok még öreg. :)

délutánra bedagad a lábam, ha olyankor megyek cipőt venni, nagyobb kell.

saját cipőimen is érzem, reggel elmegyek benne, semmi bajom, bent nincs is rajtam, ülök egész nap az irodában általában mezítláb, és délután már nehezebben tudom visszavenni, meg nem is kényelmes addigra egyik-másik.

sokan vannak, akik eleve nagyobbat vesznek.

félmegoldásokkal ne kínlódj, mert kitöröd a bokádat, ha nem állsz benne stabilan.

amúgy meg cipőt azért szoktunk ajándékba adni vagy kapni, mert nekünk már nem felel meg, vagy nem volt kényelmes. a legritkább esetben adunk hozzá blokkot, vagy nem tudom, ti a barátnőiteknek cipőt vesztek ajándékba? nem hiszem, hogy jellemző!

ha meg tényleg azért kaptad, mert valakinél ott állt, csak nem hordta, akkor már ki sem cserélnék, nem tudhatjuk. szóval ne törődj a kicseréltetős válaszokkal, csak beszólogatni akartak.

2019. márc. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Sarokvédőt mondanám elsőre én is, ha nem lehet kicseréltetni.


Egyébként én sem értem a kötekedőket..

Nekem pl bármilyen magassarkúból csak a 37-es jó, DE az nagy kicsit és minden lépésnél kijönne a lábam, viszont a 36-os már nagyon kicsi... Szóval mindenképp a 37-eset veszem, bár én egy ideje már csak pántos cipőket veszek mert úgy jobb nekem, az szép stablian tartja benne a lábam, viszont sarokvédővel azzal nem minden cipőbe megy bele a lábam, vagy kijön a sarokvédő, stb.

2019. márc. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként pontosan erre is találták ki.

Hiszen nem is védi a sarkat, nem ez a funkciója, ezért nem ez a neve sem.

SAROKFOGÓ-nak hívják, és az a feladata, hogy megakadályozza, hogy lépésnél a sarok kicsússzon a cipőből.

Szerintem kb 300 ft lehet egy százasboltban. Egyik oldala ragad, a másik oldala nekem velúr, tehát nem csúszik, bőr-szerű, megfogja a lábad.

2019. márc. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat, kedvesek vagytok :)

Meg lett oldva. Sarokfogót tettem bele (ilyen vákumos szerűség) és vatát tettem bele amitől kényelmes is lett a cipő. A gond megoldva. Köszönöm még 1x.

2019. márc. 24. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!