Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Londa hajfestékhez hany %os...

Londa hajfestékhez hany %os oxi kell?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy londa hajfesteket, azonban nem jar hozza az oxi. A leirasban az van, hogy a londa hajfesteket60ml, keverjem ossze a londa oxival ami szinten 60ml. De az nincs irva hogy hany%osban, mert van 12, 6 stb kiszerelesben... Ha valaki tudja kerem segitsen. Koszonom.

2019. márc. 27. 18:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja.. A hajam vilagosbarna. A szin pedig sotetesszurke.
2019. márc. 27. 19:26
 2/4 A kérdező kommentje:
[link] ez a szin amivel festem majd.
2019. márc. 27. 19:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez nem fogja be a barna hajat. Le kell előtte nagyon szőkíteni és utána rákenni.

Ha megvan a szőkítés utána kell rákenni ezt a festéket. De ha ezt mind megcsinálod 12-es oxival úgy, hogy nem is értessz hozzá, nem biztos, hogy marad hajad a végére. Több alkalom kellene a leszőkítéshez, mondjuk 9% oxival. Persze, azért várni kellene a szőkítések között 3-4 hetet.

2019. márc. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rafestettem a vilagosbarna hajamra vegul es 6%os oxival kevertem be a festeket. Maximalisan olyan lett a hajszinem, mint amilyet akartam. Hihetetlen boldog vagyok

😀

2019. márc. 28. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!