Piercing szúrás?

Figyelt kérdés
Valaki tudna mondani valami olyan helyet ahol szúrnak septumot 18 alatt szülői beleegyezéssel akár? Illetve akinek van septumja el tudja mondani a tapasztalatait vele? (Mennyire fájt stb) előre is köszi!

2019. márc. 29. 17:43
 1/6 A kérdező kommentje:
És azt kifelejtettem hogy Budapesten kéne :)
2019. márc. 29. 17:45
 2/6 anonim ***** válasza:
ha 16 év fölött vagy szeritnem minden piercingesnél lehet
2019. márc. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Invictus, 7th ink, swastika, wonderland, Everest, green skull, renegade, rongybaba tatto stúdió, black angel.. és még írhatnám.

A legtöbb helyen 16 év alatt csak normál füllyuk, 16 felett szülői beleegyezéssel csinálnak.

Septum.. szúrása kellemetlen, tüsszentős-könnyezős piercing. Gyógyulására figyelni kell, orrfújáshoz hozzá kell szoktatni magad. Amúgy kibírható. Lényeg, hogy rendesen, normálisan ápold, úgy ahogy elmondják-leírják neked.

2019. márc. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Elvis tattoo&piercing. Nagyon jol megcsinaltak nekem is :)
2019. márc. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Swastika szalont ajánlom neked. Komáromi Geri a legjobb szerintem! Lehet kicsit furcsán néz ki de egy nagyon lelkiismeretes és jófej srác!

Én speciel a szúrásnál nagyon be könnyeztem. Nem a legkellemesebb érzés. Másnap az halál volt nekem.. az egész orrom lüktetett és fájt..

Hát nekem kiszúrta úgy hogy 17 vagyok és nem volt ott egyik szülőm se (mondjuk nem is tudnak a piercingről)

Sok sikert!

2019. márc. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2019. márc. 31. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!