Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyelv piercingnél szegyjem le...

Nyelv piercingnél szegyjem le a gennyet?

Figyelt kérdés
Nyelv piercingem 4 napos es ma elkezdett gennyesedni. Szedegessem folyamat le rola, vagy hagyjam rajta?
2019. márc. 31. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:
6%
Hagyd rajta rohadni, ettől már nem lesz pluszban gusztustalan.
2019. márc. 31. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
jobb ha kiveszed,barmi lehet
2019. márc. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Fujj bammeg.
2019. márc. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
70%

Jézusom előzőek... minek kell olyanhoz hosszaszolni, amirol fogalmatok sincs es/vagy csak huledeztek rajta


Szia!

Nekem is begyulladt, amikor szurattam es igen fultisztito palcikaval ovatosan szedd le rola. Van egy Phlogosol nevű fertőtlenítő, gyogyszertarban kaphato javaslom, hogy szerezz be egy olyat.


Illetve ami meg nekem sokat segitett az a méz evés. :) Ugye az is fertotlenit, meg elejinte amugy is nehezen ment az etkezes. Plusz mivel gyulladas volt a szamba ez azzal jart, hogy lepedekes volt a nyelvem es a mez azt is szepen leszedte. Kitartast!

2019. márc. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
kulonben meg mi ertelme,van ,elobb utobb ugy is kiszeded,
2019. ápr. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!