Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fura, ha felnőtt nő létemre...

Fura, ha felnőtt nő létemre nem tanultam meg sminkelni?

Figyelt kérdés

16 évesen kezdtem sminkelni, azóta a rutinom semmit sem változott, azóta is csak BB krémet, korrektort és szempillaspirált használok.

Néha gondoltam rá, hogy megtanulok pár alap dolgot, mint a tusvonal vagy a helyes pirosítás, meg is néztem pár sminkvideót, de mindig oda jutottam, hogy "de hát ez engem nem is érdekel".

Sminktermékeim sincsenek, 3-6 havonta újraveszem azt, amit használok. Nem is szeretek sokat költeni ilyesmire, szóval olcsóbb dolgaim vannak (Essence, Alverde).

Más korombeli lányoknak teli a fürdőszoba, és mindenről tudják, mire való.


Ugyanígy vagyok a szépségápolás többi részével is.

A hajam nincs festve, egyhosszú, 2 havonta vágatom a végeit. Ott is megvannak a jól bevált dolgaim, illetve a hajam se szoktam se vasalni, se göndöríteni (egyenes, sima).

Egyedül az arcápolásra fordítok nagyobb figyelmet már tinikorom óta, mivel száraz a bőröm.


25l


2019. márc. 31. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem fura, nekem is van ilyen ismerősöm, ő már 27 éves. Te ilyen vagy és ilyennek is fogadnak el azok akik elfogadnak.
2019. márc. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha anélkül is jól érzed magad,minek.
2019. márc. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Miért lenne fura? Nekem az a fura mikor valaki leugrik a kisboltba és úgy kikeni magát mintha minimum egy jótékonysági bálra menne...
2019. márc. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%

32-öt töltöm áprilisban. Soha nem tudtam sminkelni. Vettem nude árnyalatú szemhéjpúdereket, néztem youtube videókat a használatukról, de nem jöttek be, nem tudom és már nem is akarom használni. Lejárt a szavijuk, kidobtam őket. Bb krémem van, de nem minden nap használom. Szempillaspirált sem minden nap használok, pedig szőkék a pilláim és alapból alig látszanak, szemöldököm szintén.

Korrektorom nincs.

Kinőttem már azt a kort, hogy ez gáz vagy fura legyen. Ha tükörbe nézek nem látom magam csúnyának, nincs szükségem vakolatra, hogy kimenjek az utcára.

2019. márc. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
45 vagyok, és csak bb krémet és szempillaspirált használok, illetve a szemöldökömet "dúsítom" szemöldökporral. A hajamat az eredeti színére festetem, mert őszül. Nem érzem magamat ettől furának.
2019. márc. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nem fura,van akinek pl érzéke sincs hozzá.Ha smink nélkül is ápolt vagy és te jól érzed magad,akkor semmi szükség rá.
2019. márc. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

"meg is néztem pár sminkvideót, de mindig oda jutottam, hogy "de hát ez engem nem is érdekel"."

Itt a lényeg. Nem érdekel. majd ha fog(ha fog), akkor fogod nézni a sminkvideókat, addig talán csak annyira való az egész, hogy ne ismeretlenül kezded el.

És nem fura, nem mindenki sminkel.

Más meg sminkel, de nem csinál arcpakolást, meg ilyesmit.

2019. márc. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
19%
Mert ocsmányak vagytok nélküle amikor átlépitek a negyvenet.
2019. márc. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura, senkinek nem kotelezo erdeklodnie dolgok irant, csak azert, mert az epp noiesnek vagy ferfiaknak ferfiasnak van kikialltva. Engem egyedül az szokott zavarni (kozmetikumok es szepsegapolas irant erdeklodo, es sminkelni szereto nokent), amikor azok a nok, akik nem erdeklodnek ilyesmik irant, kb. fensobb rendunek tuntetve magukat fel leszolnak minket, mintha o tobb lenne attol, hogy egy hetkoznapi sminket nem tud elkesziteni, vagy epp magasabb rendu lenne nalunk, mert hogy "o nem tolti ilyen szarokkal az idejet". Engem egyedül ez zavar.
2019. márc. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!