Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szempillaspirál ami nem...

Szempillaspirál ami nem "morzsálódik"?

Figyelt kérdés

Bocsi a fura megfogalmazásért! :D

A lényeg, olyan szempillaspirált szeretnék venni, ami a nap folyamán nem kopik le. Évek óta Maybelline-t veszek, szép nagy pillákat csinál, de mindig leválik, lemorzsálódik és tiszta fekete szemcsés a szemem tőle a nap végére. Nagyon idegesítő.

Minőségibbet is vennék, csak tudnám, melyik éri meg, melyik az, amelyik nem szemcsésedik így. Tudtok ajánlani?

Vagy esetleg próbálkozzam vízállóakkal? Egyszer vettem, de alig tudtam leszedni este. Micellás víz, sminklemosó, olaj, semmi sem vitte le. Esetleg arra tipp? Mi viszi le?


2019. ápr. 4. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Én is Maybelline-t használok évek óta és nem morzsálódik soha, nekem este is olyan, mint reggel, amikor felkentem.


De eddig a legjobb, amim volt (csak nekem marha drága) az az Inglot márkájú, pici, vékony keféje van, de gyönyörű pillákat csinál.

2019. ápr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem a Benefit Rollerlash vált be, nem olcsó az sem, és őszinén szólva nem tudom hol lehet Magyarországon beszerezni, de nekem nagyon szép pilákat csinált és nem morzsolódott le, viszont nem vízálló úgyhogy nem kell órákig küzdeni vele este.
2019. ápr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fura, mindig olcsóbbakat vettem, soha egyik se morzsolódott le, max ilyen 14-16 óra viselés után, pedig gyakran elfelejtem, hogy rajtam van, és dörgölöm össze-vissza. :DD

Ezt használtam pár évig: [link]

Most ezt használom, kaptam ajándékba, lehet hogy újraveszem (beszerzési áron olcsóbb :P ): [link]

Nem adnék többezer forintot ilyen vackokért, az biztos. Pláne, hogy sok hasonló panaszt hallottam a drágábbakról...

2019. ápr. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Glamour napok alkalmával vettem egy Loréal Volume Million Lashes spirált 5000 helyett 2500-ért. Egyelőre jónak tűnik, kevésbé morzsálódik, mint a régi Maybelline-em, nagyon örülök neki! :)

2019. ápr. 15. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!