Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót használjak?

Milyen alapozót használjak?

Figyelt kérdés
Az lenne problémám hogy már sok fajta alapozót használtam és a bőröm kombinált emiatt nem vált be egy sem. Zsírosodik a bőröm a T vonalban, és hámlik az orrom meg a két szemöldököm között. Az alapozót nem tudom rá vinni mert felszedi és foltos marad az alapozó. Újabb réteg csak ront rajta. Használok hámlasztót rendszeresen, van hogy direkt sminkelés előtt és még is ez történik és hidratálom is a bőrömet. Tipp esetleg mit tehetnék? Milyen alapozót használjak? Olcsóbb drogériás termékeket is használtam egészen a Nyxig. Drágábba épp ezért nem mertem még belenyulni mert nem akarom a 6. Alapozóra a pénzt kidobni.

2019. ápr. 4. 20:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem az alapozóval van baj. Ugyan ilyen bőröm van kb. Zsíros, miteszeres de közben felszíni vízhiányos. Nemrég ástam bele magam a helyes bőrápolásba (skinsmart.hu-t ajánlom). És kiderült, hogy kb mindent rosszul csinálok.

Szerintem előszőr a bőrödett tedd rendbe, utána nem lesz baj az alapozóval sem.

2019. ápr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!