Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Idén tényleg kimegy a divatból...

Idén tényleg kimegy a divatból a vastag “insta” szemöldök?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2019. ápr. 7. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Jó lenne. Kevés szépen kivitelezett szemöldököt látni.
2019. ápr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
Tényleg divat volt vagy csak a 12 éves csajok követték?
2019. ápr. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Remélem. Szerintem szörnyű.
2019. ápr. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem meg mindenkinek legyen olyan szemöldök, amilyen neki tetszik és ne a divat szerint
2019. ápr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nalam sose volt divat :D minek rajzoltam volna ilyenre ha nekem nem all jol?

Sok lany megcsinalta ezt a szemoldokot ugy, hogy igenytelen vagy ocsmany hatast ert el vele. Nem a divatot kell kovetni hanem azt ami neked jol all

2019. ápr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A tökéletesen élesre rajzolt szemöldök szerintem is túlzás, de az én környezetemben kevés embert láttam ilyennel. Instagramon, youtube-on nyomták ezt nagyon.

De a 2. cikkben, amit helyette mutatnak, az még rosszabb. Se ritkás rövid szálú, se dús szemöldökkel nem állt még jól senkinek, akin láttam, inkább nevetséges. Egyedül arra vagyok kíváncsi, hogy milyen zselével csinálják, ami ilyen betonbiztosan tart, mert az kéne.

2019. ápr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dehogyis! A tizen-huszonéves p csák most is tolják rendesen, és még míg nyolcéves voltam, addig is ilyen sok "kormos homlokú" járt errefelé! Persze van, akinek jól áll, de inkább annak, akinek amúgy ritka a szemöldöke. Ha dús szemöldökre kenik, attól csak Kiszel Tündére fognak hasonlítani! De ha kis f s vékonyra kenik, az még nagyon szép is tud lenni!!!!!!!!!!
2019. ápr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kimehetne már, mert a színezett zselé sokkal jobb, természetesebb hatású(előző voltam)!
2019. máj. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!