Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemüveges nők! Van köztetek...

Szemüveges nők! Van köztetek olyan aki kifejezetten szeret szemüveges lenni?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 8. 11:20
1 2
 1/13 Metionin ***** válasza:
100%
Igen, én ismerek több ilyet is. Van akinek többféle kerete is van hogy minden cuccához menjen. Én sajnos nem esek ebbe a kategóriába, bár van szemüveg ami jól áll de engem nagyon zavar, ezért lencsét hordok. Igazából azt vettem észre, hogy aki szereti a szemüveget, az már egész kiskorától szemüveges, megszokta. Én meg 13 évesen lettem szemüveges, egyszerűen nem nőtt hozzá az arcomról saját magamban alkotott képhez.
2019. ápr. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat, aki szemüveges akart lenni és az lett
2019. ápr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Kinézetre tetszik, viszont viselni kellemetlen. Feküdni nem lehet vele, párásodik, koszolódik, útban van, vigyázni kell rá. Nekem nyáron volt, hogy kidörzsölte a fülem mögött az egésznapos izzadás miatt.

Szerencsére nem olyan rossz a szemem (-1) otthon nem hordok szemüveget a kényelem miatt, de előfordul, hogy elfelejtem. Nem egyszer kellett visszafordulnom érte :D

2019. ápr. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

1, Ez a "fogyatékos" most nagyon rosszul esett. Ilyen szinten utoljára általános alsóban beszéltek az osztályban a szemüvegesekről, annyi különbséggel, hogy "nyomorék"-nak hívták őket.


A kérdésre:

Illik hozzám a keret, így szeretem viselni. Tetszik, hogy amikor akarom, felteszem, amikor nem, kontaktlencse.

Tehát szemüveget viselni szeretek.

Rövidlátó viszont utálok lenni, bár sokat javult a szemem, még mindig nem látok olyan jól szemüveg/kontaktlencse nélkül, mint vele.

2019. ápr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az első hozzászólásra nem is kívántam reagálni!
2019. ápr. 8. 12:58
 6/13 anonim ***** válasza:
32%

32 vagyok, 5 évesen derült ki, hogy szemüveg kell, de annyira gyűlölöm, hogy inkább alig làtok, de fel nem veszem!

Èn nem is merek olyat, aki szeretné

2019. ápr. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Miss Endzsi ***** válasza:
Átkozom azt a napot, amikor 4 évesen könyörögtem, hogy szemüveges lehessek. :D
2019. ápr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon jól áll a szemüveg, és nekem a szemüveges férfiak a zsánereim. :D Viszont gyerekkoromban sokat bántottak a primitívebb gyerekek, emberek...
2019. ápr. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%

első vagyok, és nekem is van, nyugi már...

és tényleg fantasztikus, egész nap hurcolhatom magammal a gagyi kendőcskéjét, mert ha nincs velem, biztos, hogy egész nap foltos lesz a világ, a spontán emberi érintkezés ki van zárva, mert úgyse lehet rendesen megölelni és puszit adni benne, előtte le kell vetkőzni magamról, sírni/3Ds moziba menni/fejhallgatót úgy viselni hogy ne fájduljon meg a fejem és a fülem negyed óra alatt kegyetlenül/meleg italt inni/meleg helyre bemenni/bármilyen vizes tevékenységet végezni (értsd: elmegyek a strandra egyedül pl. mert amúgy felnőtt nő vagyok) tabu, mert vagy nem látok benne, vagy le kell venni, és akkor se látok nélküle, nincs az az orvos, edző, és munkaadó (még ha irodába jelentkezem is), aki ne kérdezné meg, hogy "biztos biztonságos eeeez?" hogyha eltörik vagy baja esik, napokig nem ülhetek az autómba (imádok pedig vezetni), mert meg kell várni, hogy megjavítsák/megjöjjön az új, mutogathatom a sggfej zaruknak, hogy igen, ez pont a megfelelő dioptria, és látok vele, és tessék, itt van meg lehet nézni, a napszemcsim is dioptriás, mert olyat persze még egyik se látott, holapótszemüvegem,

és amúgy igen, igazatok van, tényleg tök pozitív dolog, hogy a látásom egy része odavan.

2019. ápr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én régen nem szerettem, de most csak azért is veszem fel mert jól áll. Mondjuk nekem csak -0,75-ös lencséim vannak.
2019. ápr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!