Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemhéjtust tudom helyettesíte...

Szemhéjtust tudom helyettesíteni szemceruzával?

Figyelt kérdés
Sajnos kifogyott a szemhéjtusom, és most nem tudok venni, hétvégére viszont olyan sminket szeretnék, ami szemhéjtus hatást ad vissza. Arra gondoltam, hogy szemceruzával próbálom pótolni, csak attól félek, hogy elkenődik. Sajnos sminkfixálom sincs. Megoldható vajon így, vagy engedjem el ezt a gondolatot?
2019. ápr. 9. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megoldható, viszont fekete szemhéjpúdert is vigyél fel a vonalra, úgymond fixáld, mert a szemceruza nem szárad meg ugye, ezért elkenődik, ha csak magában használod.
2019. ápr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod, egy nappal előtte teszek egy próbát majd, hogy tuti fent marad e. Köszönöm szépen! 😘
2019. ápr. 9. 12:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
En is pont ezt akartam írni amit az elsò írt. Sokkal szebb is lesz egyébként mintha csak simán ceruzát használnál
2019. ápr. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szemhéjpúdert is használj, mert a cerka önmagába szétfolyna, ha nem használsz mellé vmi port, e célra akár arcpúder is mehet. Én úgy szoktam, h először szemceruzázok, utána szemhéjpúder, így fent lesz egész nap. 3 évvel ezelőtt babapúdert használta erre.



Előre is grat az eredményhez! És sok sikert kívánok!

2019. ápr. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!! 😊😊😊😘
2019. ápr. 9. 20:07
 6/6 A kérdező kommentje:
Ki próbáltam,tökéletesen működik! Egész nap gyönyörűen fent maradt a szemceruza szemhéjpúderrel, nagyon köszönöm mindenkinek!!! ❤️
2019. ápr. 11. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!