Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen hidratáló krémet...

Milyen hidratáló krémet vegyek az alapozó alá?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Sajna annyira nem vagyok jártas a témában, nekem T vonalban zsíros a bőröm, viszont az arcom többi része, orrom környéke stb meg száraz, sokszor hámlik. Milyen hidratáló krémet ajánlotok a mindennapokra is meg alapozó alá?

Előre is köszi.


2019. ápr. 10. 11:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Milyen termékeket használsz még?

Nekem is ilyen a bőröm csak plusszban durván miteszeres és nagyon érzékeny a kozmetikumokban lévő parfümre, nagyon kipirosodik tőle az orcám.

Azt tudni kell, hogy egy sima hidratáló a nevével ellentétben nem sokat hidratál, csak képez egy réteget a bőrön, így akadályozza a víz elpárolgását. Elsősorban az ivásra kell figyelni. Én most szereztem be a the ordinary-től egy hialuronsavas szérumot, ami jól hidratál és egy hidratáló krémet amiben szintén van hialuronsav. Még csak 2 napja használom de nagyon durván jó cucc. Csak oda kell figyelni a helyes felvitelre (szérumot nem kenünk, csak ütögetünk), különben ragacsos érzetet hagy az arcon.

Skinsmart.hu oldalon rengeteg hasznos infót találsz

2019. ápr. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!