Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire kockázatos az industr...

Mennyire kockázatos az industrial pc?

Figyelt kérdés
Szeretnék szuratni egy industrialt de nagyon félek hogy esetleg rosszul szúrják át.Abban a két hónapban ami a gyógyulási idő rendszeresen fog fájni?Kérem csak az írjon,akinek már van ezzel kapcsolatban tapasztalata,

2019. ápr. 13. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem két hónap a gyógyulási idő, hanem 12-24 hónap. Nem fog folyton fájni abban a két évben, de az első 2-3 hónapban nagy eséllyel fog fájni.
2019. ápr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire félsz minek akarsz csináltatni?
2019. ápr. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert egyébként nagyon tetszik,és szerintem egy piercingnél mindenkiben van egy kis félelem.A véleményekre voltam szimplán kíváncsi.
2019. ápr. 13. 18:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy legyen. Szakemberhez kell menni, és akkor nem lehet baj. Viszont nem 2 hónap a gyógyulási idő, arra készülj fel.
2019. ápr. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az egyik legmacerásabb piercing az industrial. Mivel rögtön 2 helyen is átszúrják és porcon megy át, ezért tart 1-2 évig is a gyógyulása. Nekem még csak 2 hete van meg, volt már egy, de azt félreszúrták, pedig piercerhez mentem. Akkor vártam 2 évet és újraszurattam. Könnyű elrontani, nem mindegy, milyen szögben szúrják át, és ha rosszul csinálják meg, nyomni fogja a fülporcot, és sose fog meggyógyulni. Nem lebeszélni akarlak, csak leírtam, jobb ha tudod. Fontos a jó szakember, és inkább áldozz rá több pénzt, hogy jó legyen. Egyébként kockázata és veszélyei nagyon nincsenek, csak annyi, hogy kényelmetlen ha elrontják.

Ha megcsináltatod, adott oldalon nem fogsz tudni aludni jó sokáig.

Figyelj oda, hogy haj, ruha ne akadjon nagyon bele, ne rántsd meg, vegyszer, sampon, hajfesték a friss sebbe ne kerüljön, és amennyiben igen, azonnal itasd fel ezeket róla óvatosan.

Kezelni optenisepttel kezeld, napjában 3-4 x, ha vadhús ( keloid ) nőne rá, vegyél hidrogén peroxidot és kezeld azzal.

Az ékszert ne tologasd, ne forgasd. Célszerű anyagát tekintve titán ékszerrel szúratni. Cserélni akkor tudod, ha már nem érzékeny, nem fáj, nem piros.

Ha pesti vagy, ajánlom a Swastika tattoo-ban Komáromi Gerit, vagy Zagyvai Gábort a Trigunában.

A plázaszalonokat, a Westendet kerüld, ha egy mód van rá, de ha csak az jöhet szóba éppen, akkor inkább menj a Fetishbe, Hidasi Petihez, a sparnál.

2019. ápr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezzel sokat segítettél,köszönöm!
2019. ápr. 14. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!