Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek is "csúnya" a...

Szerintetek is "csúnya" a sötétbordó matt rúzs?

Figyelt kérdés
Én több hónapja azt hordok, és barátnőim azt mondják, hogy nagyon jól áll, nagymamám szerint szintén jó, de anyám utálja. Miért van ez???

2019. ápr. 16. 10:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem csak a halvány rúzs a szép, a többi amind csúnya ami erősebb szín. Borzasztó minor egy csaj túl tesz az utolsó papagájon is.
2019. ápr. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha hófehérek a fogaid és szép arcod van, akkor jó.
2019. ápr. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más tetszik, ennyi.
2019. ápr. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez nagyon alkalmi szín, hétköznapokra túl sok.
2019. ápr. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Hétköznapokra szerintem is sok, de egy buliban elmegy. :)
2019. ápr. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Tízmillió nőn látom, szőke hajhoz azonban kevésbé jó választás.Szerintem élénkvörös nagyon sötét hajhoz inkább jó állhat. Én mindig is a sötét színek szerelmese voltam, nem áll jól a halvány szájfény/rúzs, sápaszt, mert kb. én vagyok Hófehérke valódi énje(sötét haj, fehér bőr)...

Tudom, hogy csak mese, de Hófehérke szája is a rajzfilmbe mindig sötét volt(én huszonéves csajként már nem nézek rajzfilmeket, de kissé emlékszek még).



Lényegre térve: És szerintem jól áll nekem, mert sötét hajhoz inkább illik, mint a szőkéknek. Pl. neki nem áll jól: [link]

2019. ápr. 16. 11:46
 7/21 A kérdező kommentje:
Sötét természetes színekkel ellentétben jól állhat a sötét haj, akár még a fekete is: [link]
2019. ápr. 16. 11:50
 8/21 anonim ***** válasza:
57%

De ha te jól érzed magad benne, akkor nincs több kérdés.


Azt viszont fogadd el, hogy nem a hétköznapi viselet része a sötét rúzs, mert hivalkodó, túl erotikus tud lenni, a figyelmet nagyon az ajakra viszi, stb.


Kb. mint a fekete nadrág, fehér zokni, fekete cipő triója. Egyből a zoknit fogod észrevenni az emberen, mert annyira világít. Attól még valakinek bejöhet, de öltözködés szempontjából nem jó választás.

2019. ápr. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
* sötét haj helyett sötét száj, bocsánat elírtam
2019. ápr. 16. 11:51
 10/21 A kérdező kommentje:
Az melóhely irodájának összes női tagja így jár be dolgozni, és én is, meg mindegyik. És senki nem "ugat", szól be érte. Pluszpont, hogy spagettipántos, hátat és cs csöt villogtató pólók is vannak köztünk, és azt se szólja le senki.
2019. ápr. 16. 11:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!