Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vízálló szemöldökterméket...

Vízálló szemöldökterméket keresek tengerpartra?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülyeség, de szeretem megcsinálni a szemöldökömet mindenhová. Eddig nem találtam egy olyan szemöldökterméket sem, ami vízálló lenne. Vki esetleg tud ajánlani? Ceruza, pomádé is érdekelne.

2019. ápr. 22. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
En jelenleg Kat von D szemoldokpomadet hasznalok, gyakorlatilag nincsen szemoldokom, igy szinte az egeszet azzal csinalom meg. Eddig elegedett vagyok, szepen fenn szokott maradni a nap vegeig, es csak olajos lemoso hozza le rendesen. Egy hatranya van, hogy draga, es rendelni kell, de nagyon sokaig eleg.
2019. ápr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vízálló ceruza, de teszteld le még a boltba a kézfejeden. De vigyázz, lehetőleg ne lássák az ott dolgozók :D:D
2019. máj. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!