Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fölülre szemceruza és szempill...

Fölülre szemceruza és szempillaspirál, meg rózsaszín szájfény plázacicás/műnős/cicababás? Mert szerintem egy lightos smink, nem túlzás. Mások szerint?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 24. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem se sok. Bár nyilván függ a többi részlettől is. Pl. mennyire van kihúzva a szem, társul-e hozzá óriási műszempilla, stb.
2019. ápr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egy nagy durranás. Hétköznapokon is megállja a helyét.

Mi mondta neked, hogy ez “műnős”?

2019. ápr. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*Ki mondta...
2019. ápr. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Szerintem maga a smink nem. Sőt, szolíd. Viszont ha ehhez olyan viselkedés, öltözködés tàrsul akkor lehet. Nem magàt a sminket kell nézni hanem az összhatàst.
2019. ápr. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez olyan smink amiről a legtöbb férfi nem is tudná megállapítani hogy rajtad van, de néhány nő sem.

Ha ilyet kérdezel akkor alapozás gondolom szóba se jön, de ha mégis arra figyelj hogy "láthatatlan" legyen tehát ne üssön el a bőrszínedtől.

Így szerintem suliba is mehetsz.

2019. ápr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért a ceruzát nem úgy használják a legtöbben, hogy ne tudják mások megmondani. (Vízvonal + a legtöbben feketét vagy színeset használnak barna helyett)
2019. ápr. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Fekete cerka de csak a szempillatőbe és felül
2019. ápr. 29. 08:32
 8/9 A kérdező kommentje:
Feketét se kell métervastagon felkenni, lehet egyetlen rétegbe is, hogy húzol egy csíkot oszt' kész; nem muszáj "bekormolni" magad, főleg, ha a hajad se fekete.
2019. ápr. 30. 10:01
 9/9 A kérdező kommentje:
Már áttértem a nude színű szemhéjporokra. z is nagyon szép! Sőt, ha lehet, még jobb! És tartósabb is, a Cien-től használom minden sminkfélémet
2019. máj. 5. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!