Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Meg lehet tanulni, hogy a...

Meg lehet tanulni, hogy a csatt ne tépje ki az ember haját mikor kiveszem? Vagy vannak esetleg speciális csattok, amikbe nem akad bele a haj?

Figyelt kérdés

De az összeillesztésnél mindenképpen beleakad, nem? És csak tépve lehet kiszedni akkor már. Ha nem pillangós csat, hanem olyan háromszög.

Milyen anyagból van , ha létezik ilyen? fa , műanyag, fém, egyéb

Még a hajtű nekem az se jött be, amikor egyszer próbáltam, szóval?

Tehát megtanulható, elsajátítható ez? PL olyanra gondolok, hogy a homlokom középső 4 centije fölött hátranyalnám és hátratűzném a hajamat csatokkal.


Előre is köszi.



2019. ápr. 25. 14:43
 1/6 A kérdező kommentje:

Szal egyébként a pillangós az jó, a többivel van bajom, azok iránt érdeklődnék, hogy másfajta csattból is létezik-e, ami nem tépi a hajat.

Meg amúgy szeretnék változatos lenni, de olyan nagy, olyan egész hajat feltűzős, felfogos pillangós csatom az van, és azt szeretem is; egyébként anyám elrakta, remélem, ott tárolja, ahol a többi ilyet tartja, még nem néztem meg;

csak most úgy eszembe jutott, hogy szerintem úgyis jól állna a hajam,ha középen lecsattolnám. :)

2019. ápr. 25. 14:47
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"a homlokom középső 4 centije fölött hátranyalnám és hátratűzném a hajamat csatokkal"


Próbáld meg inkább hajgumival. Régen én is csatokkal tűztem hátra a homlokomból a hajam, én is mindig szenvedtem, hogy egy marék hajat kitépett a csat kivételkor, plusz kényelmetlen volt. Most már 2-3 éve rászoktam, hogy hátrahúzom a hajam, és egy picike hajgumival rögzítem, egyből kényelmesebb és kíméletesebb. :D

2019. ápr. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ment a zöld
2019. ápr. 25. 15:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudod ezt a fajta csatot belinkelni?
2019. ápr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

hullámcsatot próbáltad? az biztos nem fogja tépni

nem tudom ennek van-e külön neve, úgyhogy inkbb linkelek képet

[link]

én régen ilyesmit használtam (van több méretben, színben meg hosszúkásabb formában) és sose akadt bele a hajam, mivel nem több darabból van illesztve a csat

2019. ápr. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,mentek a zöldek, majd még írok ehhez a kérdéshez, majd válaszolok-reagálok
2019. ápr. 25. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!