Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mikor tehetek piercinget a...

Mikor tehetek piercinget a fülembe?

Figyelt kérdés

Talán egy hete lövettem egy fülbevalót a fülembe, melybe később egy golyózáras karika piercinget tennék. A szárvastagsága 1,2 mm. A gyógyfülbevalónak a szárvastagsága, amit belőttek, az kb fél mm. Ha begyógyult a gyógyfülbevaló, akkor már tehetem is bele? Ha nem megy bele elsőre, akkor van e valami ötlet a füllyuk "tágítására"? Mivel ez csak egy lobe poercing, nem érinti nyilván a porcot, úgyhogy tágítható, csak tényleg nem tudom, mikor kezdhetnék hozzá, mert volt már hasonló eset nálam, ami elég rossz érzés volt, pedig az nem piercing volt, csupán egy vastagabb szárú fülbevaló, olyan max. 8 mm.


Off: mielőtt letámadna valaki, hogy miért nem szúrattam piercernél, mert az egyszerűbb, ott kiszúrják akkora tűvel, amekkora kell, és nem kell várni a piercinggel, amit hordani fogok végül. Nekem ez most egyszerűbbnek tűnt, és a füllövetéssel nem volt még gondom, már a friss lyuk sem fáj, ráadásul nem volt drága. Én így döntöttem.



2019. ápr. 25. 20:43
 1/2 A kérdező kommentje:
Elírtam: nem 8 mm, hanem 0,8 mm :DD
2019. ápr. 25. 20:46
 2/2 anonim ***** válasza:

Habár már nem fáj már, én még várnák vele 3-4 hetet.


Nem tudok ötletet a lyuk tágítására, viszont ha egyszerűbb megoldást akarsz, akkor pl. crazyfactory-ről rendelhetsz már 200 forintért karikazáras piercinget, akár 0,6 mm vastagságút.


Egyébként ez már OFF, de számomra nagyon fura, hogy amit belőttek az csak fél mm. Mármint én már lövettem 6 fülbevalót anno, és mindegyik 1,2 mm-es volt. :D

2019. ápr. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!