Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legvilagosabb drogeri...

Melyik a legvilagosabb drogerias alapozo?

Figyelt kérdés

Ami nem oxidalodik, meg nem hagy ragacsos erzetet, matt, tehat amit megeri meg venni.


A catrice hd liquid coverage 010nel van vilagosabb? Ez meg egy picit sotet ☹️



2019. ápr. 26. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:

nem szigorúan véve drogériás,de hasonló árban van a NYX, nekik van nagyon világos alapozójuk.

Ha az drága/nem elérhető, a catrice-nek azt hiszem van alapozóvilágosító cucca.

2019. ápr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Attol fugg mennyire jo fedest szeretnel. Az emlitett Catrice sajnos nekem is sotet, es sarga is az arcomhoz kepest. Hasonlo arkategoriaban az Essence-nel talaltam par vilagosabbat, en az Insta Perfect alapozobol vettem meg a legvilagosabbat, az nekem nagyon bejott. Hozzateszem nekem csak egysegesiteni kell kicsit a boromet es heti 1-2 alkalommal hasznalom csak, annyira nincs jo fedese, de nekem pont ilyen kellett. De a tobbi alapozojukbol is van nagyon vilagos arnyalat, ha tudsz erdemes Mullerben megnezni, mert ott nagyobb Essence pult van.
2019. ápr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
100%
Nekem is Essence insta perfect alapozója vált be :D
2019. ápr. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Muller sajnos nincs a kozelben. Hatha talalok rossmannban.


Egyebkent nem kell nagy fedes, mert amugy kulonosebb problema nincs az arcommal szerencsére, csak ahogy a masodik valaszolo irta, inkabb egysegesitenem az arcom szinet.

2019. ápr. 27. 08:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Borjouis Helathy Mix BB krém 01-es árnyalat nekem bevált(én is mindig azzal küzdöttem, hogy túl sötét az alapozóm)
2019. ápr. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Vegul essence insta perfect 10et vettem
2019. ápr. 29. 17:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Maybeline super stay 05
2020. jún. 14. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!