Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik géllakk gépet vegyek...

Melyik géllakk gépet vegyek crystal nails lakkokhoz (otthoni használat)?

Figyelt kérdés

Eredetileg ezt a gépet szerettem volna: [link] , viszont készlethiány miatt sehol sem találtam. Fontos volt, hogy UV/LED legyen, hogy ne kelljen foglalkoznom a lakkok vételénél ezzel. Viszont az üzletben az eladó ezt a lámpát ajánlotta: [link] , melyet meg tudnám venni készletben is olcsóbban. Nektek, mi a véleményetek? Használtátok az utóbbi gépet?

Még gondolkodtam azon, hogy veszek egy euro gépet UV/LED lámpával, vagy ez hülyeség?


A másik fontos dolog, hogy gyenge körmeimre ezeket a lakkokat gondoltam:

[link]

[link]


Ezeket a második lámpa is megkötné + a színt?


A válaszaitokat előre is köszönöm. :)

(Azért választottam az otthoni géllakk mellett, mivel anyagilag nem engedhetem meg minden hónapban ezt az összeget, és inkább fektetnék be egy otthoni szettre.)



2019. ápr. 27. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

Egyik lámpát sem javaslom, mert nem praktikusak. Az UFO lámpák a legjobbak, nem véletlenül használják szalonban is őket.

Az Easí off pedig nem géllakhoz van, ha ahoz használnád akkor bereped egy nap alatt. Sima 0-ás géllakkot kell venni fedőnek.

2019. ápr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyik lámpát sem javaslom, mert nem praktikusak. Az UFO lámpák a legjobbak, nem véletlenül használják szalonban is őket.


Az Easí off pedig nem géllakhoz van, ha ahoz használnád akkor bereped egy nap alatt. Sima 0-ás géllakkot kell venni fedőnek.


😂😂😂😂 Ennyi baromságot😂😂😂😂

Miért használnánk egy nyamvadt 2*9Wos ufo lámpát, mikor a led sokkal korszerűbb, nagyobb teljesítményű???

A hagyományos uv cső már elavult, az anyagokat is a sokkal erősebb led lámpákhoz gyártják, sokat meg se köt egy gyenge kis ufo.

Az easy off top pedig pont gyengébb körmökra való rugalmas fedőzselé, amit gyengébb körmöknél szoktunk alkalmazni, mert jobban bírja, mint egy sima gl top.

Ha lövésed nincs a szakmáról, ne szólj hozzá.

Kérdező!

A compact base és az easy off top nagyon jó választás együtt. Lámpából is veheted az elsőt, ha nincs cn, akkor más márkánál keress (a lámpa mindenhol ugyanaz, csak a márkajel más) . A második lámpa nem az igazi, az még a régi fajta leddel készült, ami nem mindent köt meg. Az új típusú széles spektrumú lámpákkal (mint pl az első is) már nincs ilyen probléma, mindent hatékonyan és gyorsan megkötnek.

2019. ápr. 28. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
[link] Akkor ez is egy jó választás lenne? A cn lakkok is megkötnek benne ugyanúgy? Bocsánat a hülye kérdésekért, csak jól szeretnék dönteni... :)
2019. ápr. 28. 17:39
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és látom, hogy ez "csak" 24 watt a másik pedig 36. Ez nagy különbség?
2019. ápr. 28. 17:40
 5/6 anonim ***** válasza:

A 24W teljesen jó a géllakkokhoz.

Mint írtam, a lámpák ugyanott készülnek, csak a márkajelzés lesz más, minden márkát megkötnek.

2019. ápr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged! :)
2019. ápr. 28. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!