Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Smink és kiegészítők

A kérdés

Szemhéjtust mivel lehet legkönnyebben meghúzni?

nagyon béna vagyok hozzá eddig soha nem sikerült

ápr. 28. 16:32  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem ez személyfüggő. Én ecsettel tudom csak meghúzni, a barátnőm viszont a gumis fejűekre esküszik. Egyébként a filc szerű tusok a legjobbak gyakorlásra szerintem mert nagyon vékonyak.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 28. 18:49 Privát üzenet
PandaCicca nevű felhasználó válasza:

Nagyon sok mindent sok évig próbáltam. Nekem az ecsetes jött be. Azzal szépen sikerült elsőre. :)

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont ápr. 28. 20:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudtok ajánlani jó szemhéjtust ami nem fekete?
Szemhéjtust tudom helyettesíteni szemceruzával?
Tudtok olyan szemhéjtust ajánlani ami vízálló, jó az ecsete, mély fekete színű és nem túl drága? Lehetőleg olyat ami nektek is bevált.
Tudtok ajánlani matt szemhéjtust, ami nem ragad, és tartós, illetve ne horror áron legyen?
Miből lehet szemhéjtust készíteni házilag?
Szemkontúrt hogy lehet legkönnyebben sminkelni?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Smink és kiegészítők rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!