Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Orr piercinget szeretnék...

Orr piercinget szeretnék csináltatni, kinek áll jól?

Figyelt kérdés

Milyen arc típushoz illik az orr piercing? Főleg a karika érdekelne. Esetleg milyen orrban áll jól?

Az én orromon nincsenek "dudorok" sem nagyon "gödröcskék" talán kicsit trumpli is, de inkább alaktalan. Teljesen átlagos a mérete, kissé széles, és az orr hegyem kissé felfelé mutat, ezért látható az orrlyukam.

Az arcformám ovális, illetve enyhén szögletes az állam. Ezen kívűl egy téglalap alakú szemüveget hordok.

Melyik arctípushoz nem illik egyáltalán orr karika? Tudom, nem ez a lényeg, de azért ronda sem akarok ettől lenni. Próbáltam hajlítani egy fake orr karikát, és megnéztem ezután, higyan is mutat nekem egy ilyen piercing. Azt vettem észre, hogy érdekesebb lesz az orrom, mármint formát ad neki, de nem értek a lovakhoz xd.

A másik kérdésem, hogy orr karikából milyen méretet kell választani? Rá kell feküdjön az orra mindenképpen vagy elállhat akár attól? És hova kell szúrni? Magasabbra, stb, mármint, hogy a karika ne álljon furán. Kell a pierceenek mondanom, hogy később karikát is hordanék? Gondolom akkor úgy szúrja a piercinget. Vagy ezt eleve így határozza meg? (Nem akaraok karikával kezdeni, gyógyulás miatt ugye)

Az iskolákban mennyire elfogadott az ilyen típusú ékszer? Gimnáziumba járok, ami a környéken a legjobb, itt eléggé figyelnek az ilyenekre, egyszóval a tanárok itt mindent elitnek tekintenek, de én szeretnék kibontakozni, és a stílusomat nem elfojtani. Nem tudok semmilyen erre vonatkozó szabályzatról, de nálunk a hajfelnyírás is szemet szúr a tanároknak, eléggé ki is nyilvánítják. Ilyenkor mit tehetek? Valakinek van ötlete, hogyan lehet elhárítani ezeket a nem kívánt megjegyzéseket? Egyedül annyi a fegyverem ellene, hogy jól tanulok, nővéremnek ez segített, amikor ő is hordott piercinget. (Jövőre érettségizek)

Munkahelyen mekkora hátrány a piercing? Egy pontékszer mennyire elfogadott? Esetleg a septum piercing, ami patkó alakú?(ezen is gondolkozok)Ezt még el is tudom tü tezni, ha beforgatom. Amúgy a septumot hova szúrják? Milyen magasra? Mert nem szeretnék olyat, ami nagyon kilógna.

(Nyugi, nem a divat vezérel, csupán rátaláltam önmagamra, amúgy meg illene a stílusomhoz és erősítené is azt rendesen 😉)



2019. ápr. 28. 20:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem senkinek nem áll jól, nekem mindig olyan érzésem van, hogy hozzátapad a takony, viszolygok tőle meg a viselőjétől.
2019. ápr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
19%
Akinek kis picike orra van. De annak is inkább csak pötty, nem karika.
2019. ápr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
6%
Teheneknél elmegy.
2019. ápr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Esetleg olyan válaszoljon, aki nem viszolyog, undorodik, rimánkodik és öklendezik egy orr piercing látványa miatt. Az válaszoljon, aki ezektől nem riad vissza, mert a többivel nem jutok előre.

Első válaszoló:

A válaszoddal nem tudok mit kezdeni, nyilván nem azoknak kell válaszolniuk, akik nem is szeretik ezt a fajta piercinget, a kommented sem nekem sem másnak nem volt hasznos, mert ezzel nem tudtam többre jutni. A neked való kérdésekhez kérlek legközelebb görgess lejjebb, ott találsz neked valót. Nem sértésből mondom, de most az oldalon azt látja mindenki, hogy a kérdésemre érkezett egy válasz. Ha valaki ugyanezzel a kérdéssel küzd, és netán rákattint erre a topicra, akkor azt teljesen feleslegesen fogja megtenni, mert nem fog többet megtudni. Vagy nézzük a másik oldalt. Vannak emberek, akik végignézik, milyen kérdések vannak, majd megnézik, hogy érkezett-e válasz rájuk. Ha már válaszolt rá valaki, valószínűbb rá az esély, hogy nem kattint rá a kérdésre, mert már valaki ezt megtette, és nem akarja ugyanazt a választ megfogalmazni, és nincs ahhoz erőfeszítése, hogy a választ elolvassa, hátha ki tudja egészíteni valamivel. Ez nekem is rossz meg másoknak is.

Szóval most van egy válaszom, amivel semmit nem tudok kezdeni.

Tessék, itt egy kérdés, itt nyugodtan haszosíthatod a válaszodat, nekik te kellesz:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerde..

Várom a további válaszokat🙂

2019. ápr. 28. 20:47
 5/20 A kérdező kommentje:

"teheneknél elmegy"

Szódával? :D

Ha nem tetszik a piercing, akkor mégis mi a fenének írsz? Xd nem hiszem el, hogy nem tudod megállni, hogy leírj egy olyan megjegyzést, amit már hatszázan megtettek. Nem azt kérdeztem, hogy alapjáraton, bejön-e neked egy orr karika. De ha szeretnéd, akkor felteszek egy ilyen kérdést, aztán, ha gondolod, akkor oda nyugodtan leírhatod még hatszázszor, hogy teheneken elmegy. Addig meg gyakorold egy kocsit a szövegértést vagy ha nem ezzel van gondod, hanem óhatatlanul mindenki szájába akarod rágni, hogy te mit gondolsz, akkor írd a homlokodra. Így ki se kell nyitnod a szádat, de mindenki tudni fogja😉

2019. ápr. 28. 20:56
 6/20 A kérdező kommentje:

A véletlenül elírt szavak meg nem negy egyenlőek a helyesírási hibákkal

Csakhogy ebbe se kössön bele senki

Várom az értelmes válaszokat

2019. ápr. 28. 20:58
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Értelmes válaszokat értelmes emberek kapnak.
2019. ápr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Akkor kérlek ne válaszolj,
2019. ápr. 28. 21:08
 9/20 A kérdező kommentje:

Bocsi, lemaradt:

Ha nem tartasz értelmenek, akkor nem értem, miért pont rám kell pazarolnod az idődet, komolyan nem kötelező, majd aki akar, az válaszol

2019. ápr. 28. 21:15
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nezz ki ugy ahogy neked tetszik ne az erdekeljen mas szerint szep e !
2019. ápr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!