Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 1 napos 1D-s műszempilla...

1 napos 1D-s műszempilla építő tanfolyam hogyan zajlik? 3óra elmélet után babán gyakorlás, vagy egyből a modellen van a 4órás gyakorlás? Modellnek mikorra kell érkeznie?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ki van írva, hogy teljesen kezdőknek. De 1naposra mehet az is aki még csipeszt sem fogott?

2019. máj. 6. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Én voltam ilyenen modellként. Kb 1 órát kellett várakoznunk, együtt mentünk a "tanulókkal" és egy külön szobában vártunk. Aztán kb 2 óra volt az építés. Full kezdő volt majdnem mindenki, egy kozmetikus volt és egy lány aki tincses pillát rakott korábban.

Viszont arra számíts, hogy az első pár alkalommal még nagyon lassan fogsz tudni rakni, de majd idővel belejössz.

2019. máj. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod :)
2019. máj. 6. 18:04
 3/3 anonim ***** válasza:
55%

Bárki mehet, de hivatalosan dolgozni nem lehet vele.

Kizárólag szépségtanácsadói, vagy kozmetikus okj bizonyítvánnyal rendelkezők pillázhatnak már.

2019. máj. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!