Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mivel tudnám eltakarni a heget?

Mivel tudnám eltakarni a heget?

Figyelt kérdés

A nyakamon van egy heg,amit szeretnék eltüntetni.Eddig nem zavart, semmi gondom nem volt vele,de mint kiderült zavarja az embereket.Nem vettek fel a munkahelyre,ahová jelentkeztem a ,,lelkiállapotom''miatt.Végigkérdeztem pár embert,hogy mennyire zavaró stb.és kiderült,hogy egyetemen az egyik tanár a hegem miatt nem kedvelt meg még pár ember,mert hogy tuti öngyilkos akartam lenni,de még ahhoz is béna voltam.Nos,ez nem igaz.Egy baleset miatt van ott.


Mivel tudnám eltakarni?

Gondoltam kis kendőre,néha stewardessek hordják,de az is csak akkor jó,ha éppen elegánsabban öltözködöm.Garbót mindig nem tudok hordani.


Köszönöm a segítséget!



2019. máj. 9. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Hosszú haj, vastagabb nyaklánc, kis kendő. A motorosok is hordanak ilyen kis kendőt.
2019. máj. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Kenj rá kézkrémet, az halványítja, vagy olívaolajos testápolót, ez megelőzi a hegesedést, de szerintem utána is segít becsógyítani, illetve krémezd be valamivel, és aztán dörgölj bele hintóport. Nekem mindig használ. :)
2019. máj. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Choker nyaklanc? Tudom, sokan nem szeretik.... de mostanaban egesz divatos es talan az eltakarna. Vannak belole szepek.

Illetve sok garbos triko, polo, hosszu ujju felso van....

De nem ertem emiatt miert nem kedvelnek miert nem vesznek teged fel. Burgerben engem egy durvan pigmenthianyos srac szolgalt ki, ugy gondolom az sokkal feltunobb mint egy heg a nyakadon.

Nekem a kezemen van, ugy gyogyult meg mintha egy orias papucsallatka lenne, (osszevarras utan is szetvolt meg nyilva, sokaig is gyogyult sok oltessel) en tetovaltatni fogok ra, de te ha ezt nyakadon megtenned lehet amiatt nem vennenek fel dolgozni :/

Esetleg alapozo? Az nem tudja elhalvanyitani? Dermacool marka tetovalasokat is kepes elfedni

2019. máj. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Alapozó,krém nem segít rajta.Egy vastag fém vágta fel,képzelhetitek,hogy hogy néz ki (majdnem 1 centi vastag).Kicsit ki is dudorodik,ráadásul elöl van.


Majd rendelek choker nyakláncot,van pár szép darab.Kis kendőket is beszerzek majd.

Őszintén,én sem értem,hogy miért néznek ki/nem vesznek fel egy heg miatt.Azt sem értem,hogy honnan szedték, hogy öngyilkos akartam lenni.Majd biztos elvágom a torkomat, persze.


Köszönöm a segítséget!

2019. máj. 9. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!