Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Anyám szerint ez miért gáz;...

Anyám szerint ez miért gáz; Megbékél majd vele (színezett szemöldökzselé-használat)?

Figyelt kérdés

Pár napja elkezdtem a mindennapos színezett szemöldökzselé használatát, sima Rossmannos, Miss sportys. Avonos az nekem nem jó, allergizál...

Szóval... Azt mondja, úgy nézek ki, mint egy román, vagy mint Kiszel Tünde...



Úgy látja, sz rul áll, pedig a sok buta fiatal, ostoba plázacica által naponta feldobott Insta-Szemöldökhöz képest ez semmi, jóformán alig lehet észrevenni(tudjátok, az a szögletes elejű, pióca-szerű csúnya firka egyes nők homlokán). Na én olyat nem tennék fel! A színtelen zselétől meg olyan áztatott és összeragadt hatása lesz, az meg azért nem jó... Nem vagyok tejfölszőke, még ugyan sötétbarna a hajam, és fehér a bőröm, de kissé rózsás, nem az a hullasápadt, hanem pirospozsgás kicsit.

Ehhez a színezett zseléhez(NEM éjfekete, csak sötétbarna)csak 1 kicsi szempillaspirált teszek fel; meg halványan pirosra festem a számat.



Megbékél ezzel majd anyám? Nem fogja mérgébe kidobni a zselémet? Azt mondta haverom, őszerinte jól áll, meg azt, hogy ne győzködjem, hogy ez így lesz már és kész, mert akkor még rosszabb lesz. Mennyi idő alatt békél meg ezzel anya? Anya amúgy konzervatív nő.


Itt egy link, amihez hasonló a hatása: [link]



2019. máj. 14. 09:52
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

Ja és nem egy tiniliba vagyok, hanem huszonéves vagyok már.



22/nő-pár hónap múlva már 23

2019. máj. 14. 09:56
 2/28 anonim ***** válasza:
95%
22 vagy, miért érdekel, hogy anyukádnak tetszik-e a sminked? :D
2019. máj. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
13%
Én már a szemöldökzselénél ledobtam a láncot :D
2019. máj. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
66%
Ezt teljesen természetes. Anyukád eltúlozza a dolgot. Ne foglalkozz vele. Gondolom, bármibe beleköt, csak kötekedhessen.
2019. máj. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
56%

#3

Miért? Mi van vele? Vagy mi a gond? Komolyan kérdezem.

2019. máj. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
83%

23 evesen ez a legnagyobb problemad, hogy anyadnak nem tetszik a szemoldokod?:)

Annyira elszomorito, hogy ilyen elettelenek a korombeliek, akiknek az elete sehol sem tart, rinyalnak egy szemoldok zselen anyuci ki ne dobja.

2019. máj. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
#2: Mert ugyanabba a lakásba élünk, ugyanis nincsenek milliomos szüleim, hogy lakást vegyenek nekem, így marad a mamahotel sajnos. A kérdés pedig az volt, hogy megbékél -e vele, vagy kidobálja az összes kozmetikumomat. Azt mondja, kormozom a szemöldököm, pedig nem feketére, hanem sötétbarnára kenem, mint a hajam. Pedig mindegy lenne, ha fekete is lenne, mert a hajam is már annyira sötét, hogy bizonyos fénynél feketének tűnik(Pedig kisgyerekként milyen szőke voltam :D, de a sötét haj jobban áll. :D) de még így is azt mondja, hogy festett szemöldökkel a szemöldökömhöz képet világos a hajam, pedig nem igaz, szerintem ez egy lágy smink így, Nem hivalkodó a szemöldököm; még a rúzsom is halvány, hiába piros, NEM kenem vastagon("zsepitechniká"-val készül a szájfestésem minden nap).
2019. máj. 14. 10:36
 8/28 anonim ***** válasza:
51%
Nekem se vettek soha lakást, velem is morgott anno anyám (szempillaspirál miatt), éééééés még mindig nem értem, hogy miért foglalkozol ezzel.
2019. máj. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Szóval a lényeg, h egy házba élünk. Nagymamámnál voltam, észre se vette a már öreges szemével, de anyám szerint gusztustalan és hatkilónyi a hatása, pedig rendesen csak egy réteget festek magamra. És nem, nem a szín a gond, szerintem tökre eltalálom.
2019. máj. 14. 10:39
 10/28 A kérdező kommentje:
Mert félek, hogy kidobja a szemöldökzselémet. És van jelenleg 400 forintom, abból oszt' nem fogja kifutni, h egy újat vegyek.
2019. máj. 14. 10:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!