Hulló műszempilla?

Figyelt kérdés

Kb. két hete felkerültek életem első műszempilláji. Képzett kozmetikus tette fel, 1D-s, szálas pilla. Nem észleltem semmi problémát csak azt, hogy hullik. Tudom, hogy ez normális bizonyos szintig, de az enyém nem a sajátommal együtt hullik, hanem csak a műszempilla. Tehát amikor találok egy kihullott szálat akkor ahhoz nincs "hozzáragadva" a saját pillám, hanem csak a mű esett ki. Ez gond? Esetleg gyenge a ragasztó? Nagyon vigyázok rá és már a felrakás utáni nap is hullott így ki belőle, ezért nem gondolom hogy én rontanék el valamit.

Természetesen a pillásom is megkérdezem majd, ha megyek, de kíváncsi vagyok mások véleményére is.



2019. máj. 14. 20:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Jesszus az a "j" betű, hogy keveredett oda?! *műszempillái
2019. máj. 14. 20:26
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A felrakas utan normalis, hogy par db kijon. A 48 orara vonatkozo szabalyokat betartottad?

Alvasnal figyelsz ne fekudd szet? Mennyiszer fesulod? (Tul sokszor sem szabad!) hogyan tisztitod?

Lehet csak te reagalod tul, vagy nem vetted eszre, hogy a sajatoddal hullott ki. 2 het utan mar elegge latszik a hiany, sokan 2 hetente toltetik, hogy mindig ugy nezzen ki mint a friss.

2019. máj. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

48 óráig nem érheti víz, ilyenkor nem célszerű gőzfürdőt csinálni sem a fürdőszobában. Olajos lemosók és a krémek is tilosak a szemkörnyekre. Hiába kened csak pl a szemöldököd alatti részt, az simán lemászik a pilláid tövébe és oldja a ragasztót.

Ha mindent jól csinálsz akkor valószínűleg szar a pillás ragasztója.

2019. máj. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Hàt pedig az gond ha 1 hét utàn is csak a műpilla potyog. Akkor bizony nem lett jól feltéve, vagy pedig a ragasztó volt gagyi amivel feltette.
2019. máj. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A 48 órára kiemelten figyeltem, mert tudtam hogy “kritikus” időszak.

Nem használok semmit az arcomra csak egy természetes anyagokból készült krémet. Ebben van olaj, de a pillás szerint, ha a szemem környékét kihagyom akkor használhatom (a krémről sajnos nem tudok lemondani különben borzalmas lesz a bőröm).

Alvásra sajnos nem tudok figyelni :D Nagyon mélyen alszom. Ez lehet akkor a gond?

Direkt figyeltem a kihullot pillákat. Pár darab volt, amin rajta volt a sajátom. A többi mind (kb. 90% a kihullot pilláknak) csak magában volt, a sajátom nélkül.


Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat!

2019. máj. 14. 23:43
 6/6 anonim ***** válasza:
En eleg "fajdalmasan aludtam" amig pillam volt, kenyelmetlenul, hogy veletlen se aludjam el. Addig nem is volt vele baj. Extrem hullast akkor tapasztaltam, mikor holland fonasos pothajam volt es azzal csak ugy tudtam aludni, ha a pillamra ra malackodok.... hullott is tole rendesen meg csunya lett, de valaszthattam vagy szep haj vagy szep pilla ketto egyutt nem mukodott 😂
2019. máj. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!