Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Smink és kiegészítők

A kérdés
Laura09876 nevű felhasználó kérdése:

Három napja van 3D műszempillám és néha a szemem csip kipirosodik és nagyon könnyezik mitől lehet ez?

De aztán elmúlik és órákig nincs semmi baj aztán megint vissza jönn ez az egész tart pár percig és ennyi És lehet a szempilla ragasztótol? Vagy elmúlik pár nap múlva? Mert valahol olvastam h pár nap múlva elmúlt

Keress kérdéseket hasonló témákban: műszempilla, ragasztó, csípés, könnyezés

máj. 18. 09:26  Privát üzenet  

A válasz
Lehet, hogy allergiás vagy a ragasztóra.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 18. 14:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De nem mindig van és fura mert amikor könnyezik a szemem meg csip akkor folyik az orrom is 🤷🏽‍♀️

# 2/2Időpont máj. 20. 22:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy szedjem le a tincses műszempillám itthon?
Nagyon szeretnék műszempillát rakatni de úgy hallottam egy idő után mindenkinek tönkre teszi a saját pilláit. Ez igaz? Hai ricinusolajjal kenegetem attól még soha nem lesz olyan...
Még sosem volt műszempillám. Ha azt szeretném, hogy karácsonyra szép legyen még akkor melyik héten csináltassam meg addig?
Ha van 3D műszempillám akkor ha csinálok tusvonalat mivel tisztítsam le?
Van olyan szempillaspirál amitől olyan mint ha műszempillám lenne?
Miért kezd fek válni a műszempillám néhány órán belül?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Smink és kiegészítők rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!