Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok (azért 1x-2x férfiak...

Csajok (azért 1x-2x férfiak is írhatnak)! Tetszik ez a fajta (szolid) sminkelés: Szemceruza vékonyan a szempillatőbe, szempillaspirál és rózsaszín szájfény?

Figyelt kérdés
Nemet és kort is írjatok, negatív kommenteket nem kérek. Am nkm sötétbarna hajam, barna szemem és hófehér, kissé rózsás bőröm van(magyarán pirosító nem kell).

#smink #szempillaspirál #szemceruza #ceruza #szájfény #szempillafesték #Szempillaspircsike #piperecikkek #dekorkozmetikumok
2019. máj. 18. 10:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Am egy 22 éves nő vok.
2019. máj. 18. 10:51
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem is sötét barna hajam, szemem és világos bőröm van. Én is így szoktam a szememet sminkelni, és másoknak is tetszik. Szerintem ezzel nem lehet mellé lőni. 20/L
2019. máj. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ha csak nem atom ronda valaki nincs nagyon olyan hogy "túl kevés smink", max túl sok, ha te ennyiben érzed jól magad hordj ennyit, szerintem ez teljesen lightos 5 perces mindennapi smink, aki erre már húzza a száját hogy "agyonsminkelt" az tehet egy szívességet.

Ha csak elugrom valahova én is ennyit szoktam ,esetleg korrektort teszek még fel mert iszonyatos karikáim vannak mert vékony a bőr a szemem alatt és olyan hatása van mintha egyszerre lennék fáradt és dühös.

2019. máj. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

És ha a ceruzát elhagynám, és csak a szempillámat meg a számat festeném?



És még az se gáz, nem kell olyannak lenni, mint ezek az utcán masírozó kivakolt instacsajok, akik mindig szelfisminkbe futkorásznak? Nem néznének ki? Mondjuk ilyenek a baráti társaságomba nincsenek, de a férfiak gyakran küldenek nemek olyan MMS-eket a telefonomra ilyen Kim Kardashianra

"átformált" kisasszonyokat, hogy na ilyen jó nő legyek én, meg stb. stb. stb., még ilyenebb h lye szövegeket? Ne törődjek ezekkel? Am teljesen idegen telószámról jönnek ezek, nem ismerem őket. Hadd ne mondjam, mivel szórakozzanak. :D:D:D

2019. máj. 21. 09:51
 5/12 A kérdező kommentje:
Azok nem jó nők, hanem csak azok lennének, ha nem lenne ennyi "cerkairkafirka" a fejükön.
2019. máj. 21. 09:53
 6/12 A kérdező kommentje:
De, meggondoltam, mégis használok ceruzát. Mert úgy jobban mutat. Szebb tőle az arcom. Azért akartam letenni róla, mert könnyen leesik és eltörik benne a "grafitja", de eztán vigyázok, és igyekszek inkább nem leejteni.
2019. máj. 24. 16:39
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem használok ceruzát, a gatyám rámegy, sz r még az Avonos is, kopik-törik, széthullik a kezembe, f s. Így ez tényleg nem kifizetődő. És amúgy is kisebbíti a szemem
2019. jún. 4. 11:25
 8/12 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a tust esetleg, nem kenődik, vékonyabb vonalat tudsz húzni, annyi hogy egy kis gyakorlást igényel. Az essence tusai olcsók viszont nagyon dícsérik


Mondjuk én feladtam a minden reggel szívást az ecsetes tussal szóval tetováltattam tusvonalat, nem kellemes de megérte.

2019. jún. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A szemed azért kisebbítheti mert nem jól húzod ki, ennek is van egy rakás módja, alul pl sok embernek kisebbíti ha kihúzzák, van akinek jól áll ha a vége vastagabb vagy farkincát húz neki.
2019. jún. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A tus drága, legalább 4000 Ft a Rossmannba, volt nekem, de nem jött be, sz r. Én am Rimmelest vettem annak idején, de a gatyám ráment arra is, ilyen "belemártós ecsetvégű" volt, de szétmegy az ecset 2 hét alatt, olyan lesz, mint egy bolyhos f s. Azzal meg aztán már tényleg nem lehet egyenes és/vagy vékony vonalat húzni, mert összeb sz mindent a szemem alatt-fölött is, mert hajlik összevissza és kibolyholódik, tré egy valami, és emellé még nem is 2 forint. Essence-es meg allergizál, Mis Sportystól is vakarózok. Akk ink csak marad a szempillaspirál, oszt' kész, am is az már doszta elég.
2019. jún. 23. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!