Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Babarózsaszín ruhához milyen...

Babarózsaszín ruhához milyen sminket ajánlanátok? (Képet linkeljetek, ha lehet)

Figyelt kérdés

2019. máj. 21. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Te hogy nézel ki? Bőrszín, bőrtónus, szemszín, hajszín? Az öltözék többi része milyen lesz? Milyen stílusú ruha, és milyen eseményre készülsz?
2019. máj. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fakó sárgás-barnás bőrszín, semleges bőrtónus, barna haj, barna szem, a ballagásom lesz (8. osztály)
2019. máj. 21. 22:10
 3/6 A kérdező kommentje:
A ruha csipkés fent, az alsó része tüll. Fehér cipő, fehér táska
2019. máj. 21. 22:11
 4/6 anonim válasza:
75%

Nem tudom hogy tervezel-e rúzst hordani, de a bőrszíned alapján biztosan jól állna neked egy erősebb de nem túl kihívó árnyalat pl.: egy intenzívebb rózsaszín vagy talán egy natúr szín. De ha nem szeretnél rúzst egy vizes hatású rózsaszínes vagy átlátszó szájfény is jól állna.

Szerintem egy visszafogott tusvonal mindenkinek jól áll, szépen kiemeli a szemed.

Esetleg ha van néhány bőrhibád azt egy kis korrektorral lefedheted, és egy natúr vagy kissé rózsaszínes pirosító biztos hogy feldobná a sminkedet.

Remélem tudtam segíteni!

2019. máj. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :D
2019. máj. 22. 16:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Fekete szempillaspirál



Rózsaszín v színtelen szájfény



Ezzel nem lőhetsz mellé, ez nagyon nude, nem feltűnő, meg minden haj- és bőrszínhez jól mutat.

2019. jún. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!