Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit tudtok a szemöldökfestésről?

Mit tudtok a szemöldökfestésről?

Figyelt kérdés
Eléggé tudatlan vagyok a témával kapcsolatban. Szeretnék elmenni kozmetikushoz megcsináltatni a szemöldököm. Az érdekelne, hogy nektek kb. Mennyi ideig szokott fent maradni? Milyen időközönként kell vissza menni, újra csináltatni? Illetve mennyire érheti víz? Vagy bármit szivesen tudnék róla, ami fontos lehet a témával kapcsolatban.

2019. máj. 23. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én otthon csinálom, rendes anyagokat vettem hozzá fodrászkellékes boltban. Kb 1 hétig tart, utána elégge elkezd kopni és meg kell ismételni a festést.
2019. máj. 23. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legvilágosabb festék(barnából) is kb 3p alatt sötétre fogja és oldóval se jön le. Kb 1 hónapig fent marad.
2019. máj. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én kozmetikussal kiszedetem szépre. Ez kb 300 ft.


Kozmetikai kellékes boltban vettem hennát szemöldökre (barna meg fekete van). És szépen befestem a szemöldököm fogpiszka meg fülpálca segítségével. Hagyom 5-6 percig rajta, majd lemosom. És kb 3-4 hétig rajta van szépen.


Aztán újra megyek szedetni, és otthon kifestem.


A festék 1000 kb. De nagyon sokáig elég!


22N

2019. máj. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Festés elött érdemes festékpróbàt csinàltatni. Sajnos a kozmetikusok többsége nem csinàlja,pedig kötelező!

Nekem kb 3 hétig szép.

Emberfüggő hogy kinek meddig fogja be.

A víz nem oldja!:)

Ami fontos hogy ne menyj hetente festetni!

Osztàlytàrsam ezt csinálta, és kihullott a szemöldök szőre.

2019. máj. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!