Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti járnátok házhoz műkörmöshöz...

Ti járnátok házhoz műkörmöshöz? Ugyanúgy, mint aki egy üzletben dolgozik?

Figyelt kérdés

Tehát, ha otthon a saját házában dolgozik a műkörmös, akkor mennétek hozzá is szívesen? Vagy inkább csak olyanhoz, kinek van üzlete, helye?


A kérdés szempontjából tegyük fel, hogy rendes körülmények közt van otthon is elkülönítve a munkaszoba, illetve végzett műkörmös!)



2019. máj. 23. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Igen de ne kerjen el tolem annyit mint aki szalonban dolgozik. Szerintem nem kell ecsetelnem miert.

En elhiszem, hogy a munka amit kiad a kezei kozul lehet szebb es jobb de a szalonos kormosnek dragabb a szalon fenntartasa.

2019. máj. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szívesebben járnék ilyenhez, pont a fent említett àrkülönbség miatt. Nincs háromhetente 7-8ezrem körmözésre sajna.

De, csak olyan esetben; ha tényleg munkaszobáról van szó, vagyis nem rohangál be a gyerek, hogy anyu ezmegaz, vagy nincs mellette picibaba, akire többet kell figyelnie mint a vendégre, nem ugráltatja a férj, hogy nem találja a vacsoràt...

Szóval röviden, hogy a vendéggel foglalkozik, ha ott a vendég.

2019. máj. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, ilyenre gondolok én is, h tényleg munkaszoba, nincs zavarás. Kellemes otthoni környezet.


Arra gondoltam, hogy akár egy kávéval is megkínálnám a vendéget. Vagy ez már nem férne bele?

2019. máj. 23. 13:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kávés dolog kedves gesztus, de ne érezd kötelezőnek. Nekem a fodrászom csinálja ezt, de ő rendesen a saját szalonjában dolgozik. Szinte mindig megkérdezi, hogy kérek-e kávét/teát,sőt még borral is kínált már.:D Szerintem kedves gesztus, van mikor elfogadom. De ő sem mindenkinek ajánlgatja.
2019. máj. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak ilyenhez járnék (illetve járok is).
2019. máj. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen körmöshöz jartam évekig. 4500ért csinált meg minden körmöt de gyönyórűen dolgozott és jó minőségű körmöket csinált (még most is csak én már nem járok körmöshöz) Egy kis külön szoba volt kialakítva. Aztán annyira teli lett vendégekkel, hogy elkezdett árakat emelni. Aztán megint emelt és megint. És még mindíg teli van, oktat, szóval folyamatosan emeli az árakat.

Még ma is otthon a háznál dolgozik, de egy melléképületet átalakítottak szalonnak.

2019. máj. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ilyenhez járok én is.

De hozzáteszem, neki ott van a pici gyerek, viszont mivel nekem is van, akit viszek magammal, jól elvannak együtt :)

(Mindketten terhesek voltunk, mikor elkezdtem hozzá járni, hát nem bántam meg, hogy leváltottam a szalonos, helybéli körmöst, a mostanival, akihez házhoz járok, sokkal elégedettebb vagyok.)

2019. máj. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem, mert nem szeretek túl közvetlen lenni.
2019. jún. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!