Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót használjak ha...

Tündi0212 kérdése:

Milyen alapozót használjak ha száraz foltok vannak az arcomon?

Figyelt kérdés
Ha nem teszek fel semmit akkor nem látszik annyira de ha folyekony alapozót rakok fel akkor száraz foltok láthatóak olyan mintha felfurdulna rajtam nagyon csúnya! Sötétebb bőrű vagyok és es elég sápadt milyen alapozót használjak? Ami nem lesz foltos?
2019. máj. 24. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt sminkelsz, kenj fel hidratálót ahol száraz. Ha csak pár rész olyan felesleges olajosabb állagút venni.
2019. máj. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Milyen hidratálot vegyek?? Alapozóról tudsz vêlenyeket mondani??
2019. máj. 24. 21:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Az alapozó nem befolyásolja ezt. Ha száraz a bőröd akkor szinte minden alapozó ilyen lesz rajtad. Hidratáló és primer kell alá + radír . Nekem is ilyen most a bőröm és csak ez segít.
2019. máj. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát pedig függ az alapozótól. Én nem vagyok az a fajta, aki vagyonokat költ sminkcuccra, alapozóból pl oriflame-est használok, egy márka két típusát (amelyik épp akciós, abból tárazok be). Az egyik baromira megfoltosodik, a másik egyáltalán nem, pedig ugyanaz az állag, még az üvege is, ugyanaz az árkategória, ugyanaz a termékcsalád.


(A primer viszont tényleg segít valamennyit, illetve a legproblémásabb részekre korrektort teszek még.)

2019. máj. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A bőre szárazsága nem függ az alapozótól. Ha száraz foltjai vannak azt az alapozó nem tünteti el (sőt kiemeli). Erre gondoltam, azt tudom hogy van foltos alapozó nekem is volt már.
2019. máj. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyről beszélünk, nekem is szàraz foltjaim vannak. :) Erre írtam, hogy nem minden alapozó emeli ki, lásd a saját példám, ahol csak az egyik típus mellett látványos.
2019. máj. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!