Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szempillaspirált ha felbontás...

Szempillaspirált ha felbontás után nem használom el rögtön, akkor megromlik?

Figyelt kérdés
A napokban vettem egy szempillaspirált, amit még nem szeretnék napi szinten használni, hiszen van másik nyitva, de az nemsokára kifogy. Viszont annyira kibontottam, hogy kipróbáljam. Így ha ki van nyitva, ugyanúgy elkezd romlani? Vagy ha mondjuk csak nyár végén nyitom ki újra, lesz valami baja?

2019. máj. 27. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van rajta egy jelzés. Egy kis tubus és abban egy szám. Az enyém pl 18 hónapig jó felbontás után.
2019. máj. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában minden szempillaspirál 6 hónapig jó. De az állaga, meg minden, attól is függ, hogy mennyit nyitogatod. Ha most egyszer kibontottad, akkor is fél évig jónak kell lennie. Meg ugye sok szempillaspirálnak az a baja, hogy 2-3 hónap után megváltozik az állaga. Na, de mivel te nem nyitogatod össze-vissza, ezért így nem lesz semmi baja. De ha az állaga, és a szaga jó, akkor okés.
2019. máj. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Akkor még szerintem nem használom napi szinten egyenlőre, remélem kb nyár végéig nem változik meg az állaga ha csak áll a neszeszerben :) csak nyár végén szeretném elkezdeni a napi szintű használatát
2019. máj. 28. 06:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Én sem használom minden nap, viszont néha elcsábulok, és veszek egyet, bár van több is.

Ezért vannak, amik több éve megvannak, de soha nem romlott még meg egy sem, nem is tudom, milyen ha megromlik.

Büdös lenne? Mert az még sosem volt.

Na jó, az elmúlt 15 évben már volt vagy 2, ami beszáradt.

De jelenleg is olyanokat használok, amiket 2-3-4 éve vettem, és semmi bajuk. Jól is néznék ki, ha fél évente kéne venni. Így viszont van a munkahelyemen a fiókban, itthon a szobában, a fürdőben. Mikor hol jön rám. Semmi bajuk.

2019. máj. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Használd felváltva, én is úgy szoktam, nekem mindig kettő csomaggal van, egy régebbi és egy újabb.


Most is úgy van; én egyébként mindig a Cien Volume(sárga tubusos, régebben fekete volt).

Nagyon bevált, már lassan 7 éve használom, és egyszerűen szuper!!!

2019. máj. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!