Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen a tartós szempilla és...

Milyen a tartós szempilla és szemöldökfestés?

Figyelt kérdés

A nyáron sokat fogok utazni, amihez viszont nem szeretek sminkelni (hosszú utak, miközben elfekszem, alszok stb.) és eleve nem akarok ezzel sokat foglalkozni vagy sok cuccot vinni magammal. Ugyanakkor szeretnék kinézni valahogyan (igen, smink nélkül is el merem hagyni a házat, de alapvetően használok sminket a hétköznapokra és ezt szeretem).


A tartós szempillafestés tulajdonképpen úgy néz ki mintha ki lenne spirálozva a szemem? Vagy csupán annyit tud, hogy picit sötétebb és kész, de nem lesz tőle sminkelt hatású?


Valamint a szemöldökfestés is eszembe jutott, viszont ebből még csak olyat láttam, ami nagyon sötét volt. Sötétbarna a hajam, majdnem fekete, de nem szoktam erősen kifesteni és inkább azt szeretem, ha csak egy kicsit van megigazítva. Ezt ugyanígy el lehet érni vagy az elején mindenképpen erős, sötét lesz a végeredmény? Ezeket amúgy otthon is meg lehetne oldani?


2019. jún. 2. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szempillafestés: Az egész pillát befesti. A tövét és a végét is. Nagyobbnak tűnik a pillád. Picit olyan hatást kellt mitha ki lenne festve.

Szemöldök festés: Az átlag ható idő 5-10perc. Személytől függ hogy ki hogy szereti. Ha nem szeretnéd hogy sötét legyen, akkor nyugodtan szólj hogy nem szeretnéd ha virítana.


Otthon is meglehet, de csak a szemöldök festést. A szempillàt nehéz,és ha picit is bele megy a szemedbe akkor nagyon csíp! Én amúgy nem is bírom .

Én is magamnak csinàlom, mert ezt tanúltam . :)

Fodrász cikkesben szereztem be a Refectocil nevű festéket és a hozzà való oxit.

2019. jún. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
47%
Gyönyörű, csak drága, ezért ink naponta magamnak csinálom; és még csípős is, mikor a szaki felkeni, és várni kell, h rászáradjon. Bár a szaki nemtom, mennyire volt szaki(akinél én voltam)... :):):)
2019. jún. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!