Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudnék olyan kontaktlencse...

Hol tudnék olyan kontaktlencse applikátort venni, amivel ki-és be lehetne tenni a lencsét a szemembe?

Figyelt kérdés

2019. jún. 3. 11:41
 1/8 A kérdező kommentje:
2019. jún. 3. 11:42
 2/8 anonim ***** válasza:

Aliexpress-en van.


De úristen, 13 éve lencsézek, de ezt nem merném. Meg elég lassan csinálják ők is.

2019. jún. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom, nekem meg sem fordul a fejemben, hogy ilyet használjak.


A régi módszer, az ujjaim. Még karommal is ügyesen megoldható. A másik, a tisztítása.

2019. jún. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm 2-es!

3-as Köszönöm a plusz saját tapasztalatot, bár nem kértem

2019. jún. 4. 11:28
 5/8 anonim ***** válasza:
optikában, de ezeket csak keménylencséhez szabad használni
2019. jún. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Láttam több helyen is, hogy applikátor helyett csipeszt használnak, Nos, szemöldök csipeszt nem szeretnék kipróbálni, mert felsérti.

Hol tudnék akkor olyan csipeszt venni? Net?

2019. jún. 8. 19:37
 7/8 anonim ***** válasza:

Még mindig optikában, de pl online optikában is, ha nagyon akarsz...

[link]

2019. jún. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kovekg válasza:
Kedves érdeklődő! Én évek óta kemény montaktlencséd vagyok és applikátort használok. Mással ki sem tudnám venni és betenni, mert a széle összekarmolja a szaruhártyámat. Én az ujjammal veszem ki a tartóból a lencsét, kicsit mmegmorzsolom az ujjaimmal, hjogy a felázott szennyeződés leköjjön róla,ráteszem az applikátorra, utána pár csepp folyadékot beleteszek és úgy helyezem a szememre, igy a legkönnyebben magtapad a lencse a szemgolyón. Applikátort pedig a lencsebolt.hu veszek 790.- Ft csomagküldőbe szállitással együtt 1-2 nap alatt megjön. Remélem, ha késő is, de tudtam segíteni neked. Üdv. kovekg
2022. szept. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!