Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok, ti használtok alapozót...

Csajok, ti használtok alapozót minden nap? Hogyan sminkeltek suliba/munkahelyre? 20/L

Figyelt kérdés
2019. jún. 3. 17:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Télen van, hogy keverek a BB krémemhez de inkább csak utóbbi.
2019. jún. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%
Én csak cc krémet használok, az alapozót nem szeretem nekem nagyon maszkos, de leht, hogy csak én vagyok bénea vagy szar cuccokat próbáltam eddig. Plusz korrektor és púder. Szememet nem festem mert liftingre járok
2019. jún. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
64%

Mindennap használok alapozót ha megyek valahova, ha otthon vagyok nyilvan nem sminkelek.

Változó hogy szoktam sminkelni, hangulatfuggo is. Ha szolidabb sminket szeretnek akkor alapozó, púder, bronzosito, highlighter, szempillaspirál. Ha olyan kedvem van tusvonal, szemhéjpúder, rúzs.

2019. jún. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Metionin ***** válasza:
100%
Csak bb krémat de azt mindig ha kimegyek a fényvédő miatt ami benne van. A mindennapi sminkem a bb krém + púder, cicatus, spirál, sötét rúzs.
2019. jún. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem használok, soha nem is használtam alapozót. Szempilla spirál és ennyi
2019. jún. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
56%

Nem bírom elviselni az alapozót. Ünnepi alkalmakra nagyon kevés bb krém, de pár óra után az is nagyon kényelmetlen.


Mindennapi smink szempillaspirál + egy nagyon kevés púder.


(Gondolom, le leszek emiatt pontozva, más is le lett, aki nem sminkel sokat... Nem értem, ezen mi nem hasznos. :D )

2019. jún. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Alapozót, korrektort, púdert, és szempillaspirált használok. Ha nagyon sok kedvem és időm van akkor ezekhez jöhet a szemhéjpúder, highlighter. Néha szoktam rúzst is használni, de annyira nem szeretem. :)
2019. jún. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%
Miért pontozott le valaki, mert azt írtam nem használok?
2019. jún. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%

Alapozni csak akkor szoktam, ha nagyon meg akarok jelenni. Tobbnyire rendben van a borom, maximum egy kis korrektort teszek ide-oda.

Viszont a szememet-szamat aranylag erosen sminkelem.

2019. jún. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem használok.

2. Én csak szempillaspirált meg aszájfényt használok, és dolgozni jártok

2019. jún. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!