Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Magára adó nő Vs Cicababa. Mi...

Magára adó nő Vs Cicababa. Mi a különbség a kettő közt? És én melyik vagyok? Melyik jön be jobban a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Általában szűk ruhákat, pólókat, nacikat hordok, néha kissé kivágottabb, néha magasnyakú, néha a kettő közti. Néha egyberuha v szoknya, de minimum fél combig v térdig ér, annál rövidebbet semmiképp nem vennék fel. Sminkelni minimálisan szoktam, laposecsettel extravékonyan felvitt szemhéjpor, két réteg szempillaspirál és halvány rózsaszín szájfény a számra.



Push-up melltartó midig, és normál v épp néha-néha franciabugyi.



Nem vagyok nagydumás, aki 200 decibellel röhécsel mindenen, és fikáz meg megaláz minden körülötte lévő embert.

Anno tinikoromba olyan voltam, h szöges ellentéte ennek a mostani énemnek, tehát: Be nem álló pofa, mindenkire gúnyos megjegyzést tettem, ha ismerem, ha nem. Ha sütött a nap, p csavillantós cuccok. Mindennap vastagon és élénk v sötét színekkel festett száj. Így pl szájra pink, piros, bordó rúzsok; szemre meg szivárványszínek centivastag fekete kontúrral és 3D műszempillával kiegészítve. De rájöttem, pénzkidobás; és ez nem jön be sok embernek, ahogy a nagypofájúság se, mert mindig köpködtek megjegyzésekkel, pluszba még elhagyott az első szerelmem.



22/nő



#smink #okos #pénzkidobás #takarékoskodás #nagyszájúság #p csa #szolid lettem #megváltoztam gyökeresen #más lettem
2019. jún. 11. 11:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Ja és a volt szerelmem miután dobott, nem rögtön egyből változtam meg így, hanem arra rá 2 évre, mert láttam, ez a viselkedés/kinézet másokat provokál.


Negatív kommenteket nem kérek, ne nézzetek h lyének se!

2019. jún. 11. 11:39
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja és bocsi, ha rossz kategória! Ezer bocsi!
2019. jún. 11. 11:43
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még rendben van, ahogy magam elé képzelem.
2019. jún. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

A magára adó nő, ápolt, igényes, nem kelt "olcsó" benyomást. Nekem pl. "olcsó" (akkor is, ha sokba került) és cicababás, a sok mű kellék, póthaj, műköröm, műszempilla, tetovált szemöldök, ezek persze nem túl esztétikus kivitelben. Pl. önmagában egy műkörömmel nincs gond, ha azok nem feltűnő karmok és nem minden más is mű a nőn. A durva smink sem tetszik. A tininek öltöző felnőtt, sokszor öregedő nők sem keltenek túl jó benyomást. Persze legyen csinos, de azért egy idősebb nőnek nem biztos, hogy a 16 évesekre tervezett Mayo Chix ruha áll a legjobban :D

És ahogy írtad, a viselkedés, stílus is nagyon sokat számít.

2019. jún. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!! :):):) Jöhetnek még, de negatív továbbra se kell, ahogy eddig se volt közte.


Szuperek ezek a(z eddigi)válaszok!!!

2019. jún. 11. 11:54
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Ha negatív ha nem én nem értem a kérdést, mivel lényegében kifejtetted egymás szöges ellentétét a két korszakodban.


Az pedig hogy kinek mi jön be... hát embere válogatja. Azt tudnám elmondani hogy nekem mi jön be, de az a kutyát nem érdekli mert én csak egy vagyok a sok közül:)

2019. jún. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%

A magára adó nőnek természetes szépsége a kincse, nem pedig a mesterséges dolgok mögé dugdosás.


Pl nekem igényes szép természetes körmeim vannak, amik 6-7mm hosszúak, fehérek.

Pedig mosogatok, takarítok, alkotok (van hogy a körmeimet eszköznek is használom pl viaszfaragáskor)

Combközépig érő ,rétegesen vágom hajam, nem festem, nem vasalom, kiszárítom.


Táplálkozásra odafigyelek, mindent fogyasztok, megfelelő folyadék bevitel.

Bőröm ápolom, karban tartom.

A testemet is feszesítő edzéssel.

Modern, egyszerű, elegáns ruha stílusom van, rengeteg egyedi darabbal.


Sok "mű" nőt látni kiknek a műkörmök alatt igénytelen s gyenge körmeik vannak.

Nagyobb összejövetelekkor is látni a "felső rétegeinkben" , hogy hiába a szép ruha és a mű dolgok... Szinte ordít az pár nőről, hogy nem igen foglalkozik magával, de előadják magukat - sokszor szánalmas.


A picsuk felületes nők, kívül-belül.

2019. jún. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi a további válaszokat is! Ezer meg ezer jó válasz jött, senki se volt bunkó... És én ennek örülök!!!



Amúgy én 166 cm, 60 kg, derékig érő sötétbarna haj, fehér bőr, csinosnak és bájos arcúnak mondott........

2019. jún. 13. 09:07
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi olyan meglepő ebben? Nem hinném hogy annyi bunkó ember lenne itt.
2019. jún. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Igazából mindent lehet cicababásan és nőiesen csinálni, pl egy egy ízléses hátat mutató rövidebb ruha lehet nőiesen szexi de nem ribis.

Ugyanez, a póthaj is lehet szép, természetes, a műköröm is lehet visszafogott, elegáns, ahogy a sminktetoválás vagy a festett haj is, akkor lesz cicababás ha olcsó és feltűnő a végeredmény.

Sőt, erős sminket is lehet úgy használni hogy ne legyen "ribizlis" bár a magára adó nő ilyet nem hord mindig, ez alkalmi smink.


Te még simán beleférsz a jobbik kategóriába

2019. jún. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!