Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mivel lehet legjobban megtiszt...

Mivel lehet legjobban megtisztítani a aminkecseteket és szivacsokat?

Figyelt kérdés
2019. jún. 12. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Van külön sminkecset mosó folyadék, de szappanos vízzel is egész jól ki lehet tisztítani.
2019. jún. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én antibakteriális szappant használok. Nekem bevált. Gyorsan kiszedi még az alapozót is, és legalább nyugtat a tudat, hogy az esetleges bacikat is elpusztítja. A legjobb pedig, hogy kb csak 300 Ft.
2019. jún. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én Aliexpresszről vettem ilyen kis szilikon lapocskát, mosdókagylóba tapaszthatót, ami redőzött, kimondottan ecsettisztításra. És is antibakteriális szappant nyomok rá és vízzel finoman dörgölve nagyon szuperül kitakarít mindent az ecsetekből.

Az ecseteket fektetve szárítsd, mert állva visszafolyhat a víz a sörték tövéhez, és nem tesz jót a ragasztásnak.

2019. jún. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!