Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Smink és kiegészítők

A kérdés

Mivel lehet legjobban megtisztítani a aminkecseteket és szivacsokat?

jún. 12. 20:37  Privát üzenet  

A válaszok
Van külön sminkecset mosó folyadék, de szappanos vízzel is egész jól ki lehet tisztítani.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jún. 12. 21:35 Privát üzenet
Én antibakteriális szappant használok. Nekem bevált. Gyorsan kiszedi még az alapozót is, és legalább nyugtat a tudat, hogy az esetleges bacikat is elpusztítja. A legjobb pedig, hogy kb csak 300 Ft.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jún. 12. 23:50 Privát üzenet

Én Aliexpresszről vettem ilyen kis szilikon lapocskát, mosdókagylóba tapaszthatót, ami redőzött, kimondottan ecsettisztításra. És is antibakteriális szappant nyomok rá és vízzel finoman dörgölve nagyon szuperül kitakarít mindent az ecsetekből.

Az ecseteket fektetve szárítsd, mert állva visszafolyhat a víz a sörték tövéhez, és nem tesz jót a ragasztásnak.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jún. 13. 22:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan tudnám megtisztítani a karórámat?
Hogyan, mivel lehet bezöldült bizsu ékszereket megtisztítani?
Hogy tudnám megtisztítani? (Bővebben lent)
Ha begyulladt az 5-ös tüske a fülemben, akkor is vegyem ki minden nap megtisztítani, vagy hagyjam bent, míg meggyógyul, és úgy fertőtlenítsem?
Mivel tudnám a bizsu nyakláncot megtisztítani?
Az industrial piercingemet mennyi ido után vehetem ki megtísztítani?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Smink és kiegészítők rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!