Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Smink és kiegészítők

A kérdés

Hol találhatok nagyon jó minőségi, de nem is pereputty villa árba sötét bordó rúzst?

Már egy ideje azzal telnek napjaim, hogy keresem a tökéletes matt rúzst, de már nem tudom mit csináljak? linkek? tudtok esetleg jó fajtákat?

Keress kérdéseket hasonló témákban: rúzs, matt, bordó mattrúzs, bordó, smink, száj

jún. 12. 21:51  Privát üzenet  

A válaszok
Nekem a MAC Sin a kedvencem, az MAC oldalán van ilyen hogy Mini traditional Lipstick, ott 3000 Ft-ért lehet venni egy fele akkorát mint egy rendes MAC rúzs de szerintem az is sokáig elég, és én tényleg imádom a márkát. Folyékony rúzsból a NYX Liquid Suede nagyon jó, abból is van bordó, meg a Lingerie de abból nem tudom van-e ilyen szín.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jún. 12. 22:23 Privát üzenet

Én nagyon-nagyon szerelmes vagyok a folyékony matt rúzsokba, kb mindent kipróbáltam ami kapható, az aliexpresszes 2 dollárostól a high endig. Van olcsóból is jó (drogériásból jellemzően az olcsók simán verik a Maybelline, Manhattan, stb rúzsokat), de a legtöbb esetben 5-6000 forint körül van a legjobb ár-érték arány, és ott kezdődik az igazi színválaszték is. Ebben az árkategóriaban a Jeffree Starr rúzsok pl nagyon jók.

Volt régebben pont bordó színben Aden rúzsom, azt is szerettem, az 2000 forint alatt van.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jún. 13. 22:42 Privát üzenet
Rival de loop young matt rúzs. Van belőle sötétbordó is.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jún. 14. 10:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudtok ilyen bordó színű rúzst?
Bordó, igen erős rúzshoz milyen outfit illik?
Csillogós bordó körömlakkot hol tudok venni normál áron? Nem több ezerért. Drogériákban nem találtam.
Melyik az a fekete és bordó rúzs, amelyek olcsók de nem kenődnek rá a fogakra és jók?
Csókálló vörös/ bordó rúzs DM-ben van, ha igen melyik?
Tudnátok ajánlani matt bordó rúzsokat amiket Budapesten be tudnék szerezni?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Smink és kiegészítők rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!