Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 1. Korrektorra mit kell még...

1. Korrektorra mit kell még rakni, hogy befejezett legyen a smink? 2. Illetve alapozóra? 3. Hogy tudom kiválasztani a megfelelő színű alapozót?

Figyelt kérdés

Akárhányszor vettem alapozót, sosem jó színt választottam, pedig a kezemen kipróbáltam, az arcomon mégis más volt, ilyen narancs sárgásabb.

De nagyon feltűnő, ha alapozót használok, valahogy lehet ezzel kezdeni valamit?


Illetve azt is leírhatjátok, ti milyen alapozót, korrektort, púdert használtok és hogy viszitek fel a bőrre.


Köszönöm a segítséget!



2019. jún. 19. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
67%

Ne a kezeden próbáld ki az alapozót.Inkább a nyakadon vagy az arcodon.


Primer?És ne használj túl sok alapozót.

Fixáló púder mehet a cucc tetejére,ha gondolod.Ártani nem fogsz vele.

2019. jún. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)


Ezek az avonos, oriflames termékek mennyire jók, vagy mennyire nem?

2019. jún. 19. 19:42
 3/3 anonim válasza:

Szia én avonos alapozót és púdert használok. Az alapozó teljesen jó, a púdert edig semmiképp ne vegyél onnan, inkább valamivel minőségibbet.


Az alapozót szivaccsal viszem fel, arra a korrektort. Utána ecsettel púdert.

És mivel fehérebb bőröm van viszek fel még pirosítót (keveset) , bronzosítót, és highlightert,és ezeket is ecsettel.


Fixáló spray-t is használhatsz, azzal nem lesz annyira "mű" hatása, és fixálja a sminket.


Remélem segítettem :)

2019. jún. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!