Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a következő...

Mi a véleményetek a következő sminkes átalakulásról?

Figyelt kérdés
[link]

2019. jún. 20. 11:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
6%
Az hogy a videó hosszú és arról szól, hogy egy bűn ronda nőből megpróbálnak szépet csinálni, ami ott elbukik, hogy a nő össze vissza álló szemöldökét nem képesek kiszedni.
2019. jún. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%

Azért ez a nő nem bűn ronda.

Nem szeretem az ilyen "átalakítós" videókat, mert baromi nagy hazugság az egész. Felkennek vagy 5 réteg alapozót, vastag szemhéjfesték, méteres műszempillák, vastag rúzs vagy szájfény amibe minden beleragad.

Nekem a nő szája természetellenes, olyan mintha fellenne fújva. Szemöldökszedés, hajigazítás, kis szempillaspirál, esetleg egy élénkebb rúzs és ennyi. Nem kell 10 kg vakolat SENKIRE

2019. jún. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

Az, hogy előtte szebb, természetesebb, bájosabb volt a nő. Az a kiló vakolat nem hiányzott rá

16/l



Lehet lepontozni:

2019. jún. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%

Az, hogy előtte szebb volt. Mármint, ennyi smink nem kell. Egy minimális rendben van. Rúzs, szempillaspirál, esetleg egy kis korrektor. De ez a videó 25 perces. Na, neki pont nincs szüksége 25 percnyi sminkelésre. :D Sőt. Senkinek se. Mert 25 perc alatt annyi dolog kerülhet az arcra, ami minden, csak nem természetes. Na és a természetesség fontos, szerintem.


Amúgy szerintem nála ez a sminkes átalakulás nem extra, nem is érdekes, mivel előtte is szép volt. De az a sok vakolat rajta... nagyon elcsúnyítja.

2019. jún. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Jaa igen elfelejtettem, hogy itt mindenki de elítéli az alapozót..

Merthogy az "jaj de mű"

Hát ok :D

2019. jún. 20. 13:39
 6/16 A kérdező kommentje:
Kettes: a szája természetes csak megsúgom.
2019. jún. 20. 13:39
 7/16 anonim ***** válasza:
85%

Minek kérdezel véleményt, ha nem tudod elfogadni? :D

Igenis mű dolog a túl sok smink.

Egyébként 2es vagyok. Azt írtam szerintem természetellenes. Ettől még lehet eredeti. Szövegértés.

2019. jún. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%

Nem az alapozóval van baj. De nézz rá a végén. Látszik, hogy mennyire mű. Szerinted ez szép? Ameddig valaki normális mennyiségben sminkel, addig oké.


Több ismerősöm is használ alapozót. Egyikre se mondanám azt, hogy "mennyire mű". Mert nem az. Nem használ 20 kg vakolatot magára. A kettő közt van különbség.


Ha nem tudod elfogadni mások véleményét, akkor ne kérdezd.

2019. jún. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Attól, hogy nem értek egyet veletek attól meg kérdezhetek.

De jöhetnek még válaszok másoktól

2019. jún. 20. 14:04
 10/16 A kérdező kommentje:
Aki privátban írt annak üzenem, hogy kössz inkább nem dumálnék veled.
2019. jún. 20. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!