Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Itt gyiken miért ítéli el...

Itt gyiken miért ítéli el mindenki az alapozót?

Figyelt kérdés

Nem mű orrot rakunk fel magunknak, hanem egy kis színes krémet. Mi a baj ezzel? Főleg hogyha nem is látszik.. itt meg mindenki azt mondja hogy senkinek sem szabadna alapozót használnia.

Meg az egész sminkel=cicababa gondolkodást is utálom.

Félreértés ne essék, én és szeretek sminkelno, de vagy már 1 hónapja nem csináltam semmit. Mem azt mondom hogy mindenkinek kéne, mindig. Csak nem értem miért van úgy elítélve mintha min. drogoznál.



2019. jún. 20. 13:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

Tényleg ennyire nem bírod elfogadni mások véleményét? :D

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__smink-es-ki..


Először is, helyesírás...

Másodszor, a videóban nem "kis színes krémet" kennek fel, hanem vastag vakolatot. Nem ugyanaz a két dolog. Egy kis korrektor a szem alá, vagy a pattanásokra oké. De amikor 5 rétegben 5 féle dolgot kennek fel, az igenis mű dolog. Nem az elítélésről van szó, ha te ezt így látod gondok vannak.

2019. jún. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Gondolom te vagy az, aki kiírta a kérdést az átalakulásos videóról.

Én elég sokat nézem ezt a kategóriát, de nem nagyon szoktam látni azt, hogy valaki azt írná, hogy senkinek sem szabadna alapozót használni.


Nem értem ki ítélné el. Sokan elítélik az alapozót, és a többi sminket, akkor ha NAGYON IS látszik. Van különbség a normális alapozóhasználat, és a 20 kg-nyi vakolat között. Az előbbit szerintem nem sokan ítélik el.

2019. jún. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 mikeXxX ***** válasza:
63%

Ne vegyél itt semmit sem szentírásnak !

Engem nem zavar pl van akinek kell is .

Egyébként meg a te életed azt csináld tedd ami neked jó . 40f

2019. jún. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudsz nyugton maradni😂😂😂
2019. jún. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Miért írtam volna ki bármilyen kérdést?

Csak láttam ott a válaszokat (és sok más helyen is) és gondoltam megkérdezem külön.

2019. jún. 20. 14:08
 6/13 anonim ***** válasza:
22%
Hogyne én meg a télapó vagyok :)
2019. jún. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Érdekes, engem általában 0%-ra pontoznak, ha egy "miből áll a mindennapi sminketek" jellegű kérdésnél leírom, hogy nem használok alapozót.
2019. jún. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Senki nem az alapozót ítélte el hanem azt hogy egy alapból tök szép és hibátlan bőrű nőre tök felesleges annyi sminket feltenni.
2019. jún. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
De felesleges is az itteni emberek véleményére alapozni. Úgyis egyik pillanatban A-t mondanak, máskor pedig B-t.
2019. jún. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nyolcas: jaa, nem tudtam hogy a sminket csak csúnya, ragyás emberek használhatják :I
2019. jún. 20. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!