Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ráfeküdtem a napszemüvegemre,...

Ráfeküdtem a napszemüvegemre, ha garanciával viszem be visszahozzák az eredeti állapotát?

Figyelt kérdés

Sajna ez egy napszemüveg, ami átvan alakítva optikai szemüveggé, tehát én enélkül szinte semmit nem látok.

Elkövettem azt a hibát, hogy elaludtam vele az ágyban.

Mire felkeltem láttam, hogy egy csavar kijött a műanyagból, trljesen elvan hajolva a napszemüveg, a szárak pedig nagyon tágasak lettek.

Durva, de az előző egy összvissz 25ezres noname szemüveg volt, 5évig volt nálam, szinte mindennap vele aludtam, ez meg egy 90ezres Rayban.

Garanciában visdzahozzák, az eredeti állapotát?



2019. jún. 23. 05:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A garancia a gyártási hibából való meghibásodásra vonatkozik, helytelen használatra soha. De ha nem tört el, és vissza tudod hajlítani az eredeti állapotba, és csak egy csavar kell bele, az olcsón megúszod.
2019. jún. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem garanciális probléma. Fizetős javítás lesz, ha egyáltalán javítható. Egy próbát megér, vidd vissza az optikába és megnézik mit lehet vele csinálni.
2019. jún. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Garancia erre tuti nem vonatkozik.

De ha szerencséd van, akkor javítható hiba. Egy csavar kb 250 Ft (nálunk ennyi volt, amikor a gyerek a napszemuvegbol elveszitette) max szar csere lehet, ha szükséges, az biztos nem parszazas tétel.

2019. jún. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A ráfekvést nem veszik rendeltetésszerű használatnak, tehát a megoldás pénzbe fog kerülni.
2019. jún. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Enyémre ráléptek és a szára tönkrement, ingyen megcsinálták az ofotértben
2019. jún. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem garanciális de nekem akkori is meg tudták csinálni mikor arccal hárítottam egy focilabdát és össze-vissza hajlott a szemüvegem.
2019. jún. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
mond azt hogy ralepett valaki vagy talalj ki valamit azt megcsinaljakxd
2019. nov. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!