Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Cukrász és/pék piercing kérdés?

Cukrász és/pék piercing kérdés?

Figyelt kérdés

Abban szeretnék segítséget kérni hogy van egy szemöldökpiercingem illetve jó pár fülbevalóm és jelenleg cukrásznak tanulok jövőre vizsgázok

A gyakorlatos munkahelyemen nem zavarják a főnököt a piercingek de ha majd levizsgázok és leteszem a pék szakmát is ,illetve majd ha lesz rendes munkahelyem zavarni fogják a főnököt az ékszerek? Semmi egyéb ékszerem nincs egyébkén csak ezek

Vannak tapasztalaitok? Akik ilyen/ilyesmi szakmában helyezkedtek el és vannak testékszereik mennyire kötöttek belétek?



2019. jún. 24. 07:41
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Vizsgára jobb ha leveszel mindent mert ki is zárhat az elnök ha épp olyat fogsz ki.

Mivel most tanulod biztos hallottál már a HACCPről, és arról hogy hivatalosan semmi ékszert nem viselhetnél (főleg lógós fülbevalót)

Na ez a való életben nagyon nem így van:D néhol nagyobb a mocsok és a legkisebb veszély az ha nincs az emberen hajháló :D

Én olyan helyen dolgoztam ahol se sapka nem kellett, ékszert (gyűrű, karkötő, óra) saját érdekünkből levettük, de közbe egy nő kivételével mindannyiunknak volt műkörme vagy gél lakkja :D főnök azt mondta amíg nem a vendég hozza vissza őt nem érdekli :D

2019. jún. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen én is úgy gondoltam hogy vizsgán kiveszem őket

Nálunk a főnökön karóra van miközben dolgozik meg gyűrű stb

Nem lógós a fülbevalóm :)

Amúgy igen tanultuk a HACCP-t pont emiatt kérdeztem hogy ugye elméletileg tilos minden féle ékszer meg műköröm stb de nálunk is van hogy gél lakk meg ilyenek vannak a dolgozókon

Vizsgán tuti kiveszem őlet nehogy ezen múljon

Köszönöm hogy megnyugtattál :)

2019. jún. 24. 09:26
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az adott főnökön múlik, pl abban a cukrászdában ahol én dolgoztam pont a főnöknek voltak tetoválásai és piercing a szemöldökében
2019. jún. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!