Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Írnátok nagyon jó/jó minőségű...

Írnátok nagyon jó/jó minőségű Korrektort vagy alapozót?

Figyelt kérdés
Nagyon fehér szeplős bőröm van,a dm-be vettem Korrektort vagy alapozót mindi, g de pár óra után lejött hiába fújtam be sminkfixálóval, ha rajta is maradt ilyen foltos lett és sárga,vettem már 1500ft-ért és 6000-ért is,lehetoleg 6000 alatt szeretnék venni :)

2019. jún. 27. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha bemész egy Douglasba vagy egy MACbe akkor ott vannak sminkesek, ők segítenek megtalálni a tökéletes színt. Mond meg nekik, hogy 6000 alatt szeretnél.

Én is így találtam

2019. jún. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

Mondjuk a MACben nincs 6000 alatt korrektor, a Douglasban meg (legalábbis itt) csak a saját márkás cuccaikat ajánlgatják, amik, háth nekem pl nagyon nem jöttek be. Én mindig megnézem előbb Krémmánián a véleményeket, és utána rendelek, mivel a drogériás cuccokkal én is sokat kísérletezgettem, és kevés van ami bejött. Ami világos, az a Catrice HD Liquid Coverage alapozó, van hozzá Liquid Camouflage korrektor, ezek elég világosak. A Borjois Healthy Mix cuccokból a legvilágosabbak szintén jók.

Amit drogériában nem találsz meg, viszont szerintem nagyon jó, és tényleg, nagyon világos (én is ezt használom) az a Revlon Colourstay alapozó, 110-es Ivory árnyalatban. Vagy a NYX Can't Stop Won't Stop alapozó Porcelain árnyalat, na az tényleg szinte fehér. Hozzá a NYX Concealer Wand korrektor szintén Porcelain árnyalatban. Vagy a Can't Stop Won't Stop korrektor, Pale árnyalat. Ha valamelyik színe bejönne, de tartósságra vagy fedésre nem, akkor a findation.com oldalon meg tudod találni ugyanazt az árnyalatot más márkáknál.

2019. jún. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. jún. 27. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!