Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyári szünetben (és egyéb...

Nyári szünetben (és egyéb szünetben) engednétek 8 éves lányotoknak sötét körömlakkot? Esetenként halvány rúzst?

Figyelt kérdés
2019. júl. 3. 14:15
1 2
 1/17 Metionin ***** válasza:
94%
Lakkot simán, rúzs helyett pedig egy színezett labellót vennék neki. A cseresznyésnek meg ezeknek egész látható színe van de mégsem rúzs.
2019. júl. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
29%

Nekem még 12 éves koromban sem volt szabad.

Nem érzem hogy lett volna hàtránya. Sőt!

2019. júl. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
29%
Nem. Határozottan nem!
2019. júl. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Ugyanazt mondom mint az első, körömlakkal semmi baj nincs, rúzst 8 évesnek soha, helyette már az említett labello talán.
2019. júl. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket! Igazából eddig a lakkot sem engedtem, de sok osztalytarsanak van most, nem mellesleg úgy jött haza nemrég a barátnőjétől. Mármint kilakkozva. Talán lazítok a gyeplőn! :) (sminket is eddig még itthon se próbálgathatta)
2019. júl. 3. 14:53
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Lakk oké,smink nem neki való.
2019. júl. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
13%
Nem engedném. Kislány még, mi szüksége ezekre?
2019. júl. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

Nem tegnap voltam én sem ilyenfiatal de már nekem is megengedték ezeket. Bár a sminket inkább csak otthonra.

Semmi hátránya nem származik belőle, nem kell a sztereotípiákra sem hallgatni.

2019. júl. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%

Nekem óvodás koromban volt kifejezetten gyerekeknek való lakkom. Egy kézmosással lejött.

Nem egy ördögtől való dolog ez. És nem nagy dolog. Nem ettől züllik el a gyerek.

A rúzst viszont hanyagolnám. Max ajakápoló vagy színtelen, gyümölcsös szájfény. Normál rúzsok azért ilyen kis gyerekeknek nem valók.

2019. júl. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
11%

Nem emlékszem hány éves voltam, de kirúzsozhaztam magam, majd a próbálgatás végén le kellett törölni.

A magassarkúdba beleláthatott 4 évesen?


Lány. Engedni kell neki ennyit, különben felnőttként béna lesz ezekhez.

(Vagy meleg)

2019. júl. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!