Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha orrsövényferdülésem van,...

Ha orrsövényferdülésem van, lehet septum piercingem?

Figyelt kérdés

Technikailag nyilván igen, de a kérdés az, hogy nem állna e furcsán, illetve nem lenne e szembetűnően ferde. Ha nem lenne az, vagy csak alig észrevehetően, akkor nekem az jó is lenne. Egyébként pici, pisze orrom van, szerintem az arcomhoz is menne, és pici patkót szeretnék hordani benne. Mondjak inkább le róla, vagy csináltassam meg nyugodtan?


20/N



2019. júl. 10. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem a septum mindenkinek jól áll,nekem kicsit görbe orrom van hihetetlen mód féltem,hogy ugyan milyen is lesz,deee én imádom,szóval amiatt hogy furán állna,ne aggódj meg ha neked tetszenek akkor hajrá!!
2019. júl. 11. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyugodtan csináltasd meg. Az orrsövényferdülésnél nem a legalsó rész "ferde", hanem a felső orrjáratban az üreg felé található rész ferde, de oda nem szúrnak semmit. Műtéttel korrigálható és ennyi. Az orr külső ferdesége nem ekvivalens az orrsövényferdüléssel.

Szerintem nyugodtan csináltasd meg, legrosszabb esetben kiveszed, legjobb esetben meg jól fog állni :D

Ezen nincs mit továbbgondolni.

2019. júl. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Miért ne lehetne? Van az orrcsont előtt egy kis bőr, oda is szurnak csak kérdezd meg hogy ez lehetséges-e. (a legtöbb helyen ez az opció is fenn áll) Meg az nem is fáj annyira, mint ha a porcba szúrnád. Nekem még nincs Septumom, de valamikor a nyár folyamán lesz. drága ismerőseim álltál hála az égnek kaptam egy kis "felvilágosítást", így már nem tapogatózok sötétben.
2019. júl. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!