Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sötétbarna rúzst hol találok?

Sötétbarna rúzst hol találok?

Figyelt kérdés

Sötétbarna folyékony rúzst keresek (nagyon sötét majdhogynem fekete)

Boltok terén dm-rossmann jöhet szóba.

Tudnátok ilyet mondani?


2019. júl. 10. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezekbe a boltokba kapható, és a te igényeidnek megfelelő színű is van belőle, és folyékony, matt tartós... Dobpergés...... Brrrrrrr............

Bourjois Rouge Edition Velvet ajakrúzs!

2019. júl. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2019. júl. 11. 13:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom ithon kapható-e, de a catrice-nek is van egy új folyékony rúzsa amiben vannak barnás árnyalatok
2019. júl. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Rival de Loop folyékony rúzsai között nézz szét, én is meglepődtem rajta, hogy mennyire jó, és 400 forintomba került csak. (Le volt árazva, de egyébként sem drága, 600 forint körül van) A színe pedig nagyon szép sötét barnás - bordó.


Amit még szintén tudok ajánlani, azok a nyx rúzsok, extrém színeik is vannak, mondjuk nem kaphatóak dm-ben és rossmannban, de a douglasban igen.

2019. júl. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!