Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Bagyógyulhatott pár nap alatt...

Nightlover kérdése:

Bagyógyulhatott pár nap alatt az orrpiercingem helye?

Figyelt kérdés
pár napja szúrattam át, középen van. először csak egy "banán alakú" ékszert kaptam bele. a lány azt mondta, hogy egy-két hét míg begyógyul, de nekem már most szinte egyátalán nem fáj akkor se ha mozgatom az orrom, vagy piszkálom. bedagadva sincs.

2019. júl. 13. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem jelenti azt, hogy nem fog pl. begyulladni. Nekem is sok piercingemnél volt már ez (nem feltétlen orr), hogy az elején hetekig semmi, aztán meg elkezd fájni, meg minden. Szóval pár nap alatt biztos nem gyógyult be. Kell neki pár hét, hogy felületesen begyógyuljon, de akár jó pár hónapokig is eltarthat a teljes gyógyulás.
2019. júl. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem 5 napig fájt a septumom, pedig magamnak szúrtam... Lassan 3 honapja van meg és semmi baja nincs. Begyógyulva a tied még biztos nincs úgyhogy ne nagyon piszkáld mert még begennyesedhet.
2019. júl. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!