Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valaki próbálta már a kikben...

Valaki próbálta már a kikben kapható sminkecset készletet?

Figyelt kérdés
Tegnap láttam egy sminkecset készletet a kikben, ha jól emlékszem 3 darabos volt, csillámos nyéllel olyan 1000 forint körül. Anno vettem már fillérekért kínai boltban ecsetet ami teljesen jó volt, de nem tudom ez megéri-e. Sajnos nem állok jól anyagilag hogy drágább ecsetekre ruházzak be ez az amit meg tudok most magamnak engedni, viszont ezt is csak akkor ha jól használható az ecset. Valakinek van tapasztalata, hogy milyen minőségűek az ecsetek?
2019. júl. 19. 10:17
 1/2 anonim válasza:
Nekem egy púderecsetem van onnan,fekete matt és rosegold nyéllel,fekete-fehér fejjel. Teljesen megvagyok vele elégedve. De tudom javasolni esetleg a Rossman saját markas ecseteit(for your beauty) és sminkszivacsát is. Jó arban vannak és jó a minőségük is.
2019. aug. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Közben végül találtam egy másik KIK-ben külön egy darabos ecsetet potom 300 forintért azt megvettem és abszolút meg vagyok elégedve vele, jó kis ecset, puha, nem hullik(egyelőre). Mivel krémmániám olvastam, hogy valaki dícsérte a sminkszivacsukat is, kipróbáltam azt is, Rossmanosból van ecsetem is szivacsom is, de a KIK-es változat valahogy mindkettőből jobban bejött :)
2019. aug. 7. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!