Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok ajánlani világos...

Tudnátok ajánlani világos piros folyékony matt rúzst?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék már egy profilképet amit nyaraláskor szeretnék elkésziteni, már ki is terveltem milyen ruhát fogok viselni mindössze csak a számra szeretnék valami világos piros rúzst.Olyasmi fajtát , amit belehet szerezni egy rossmanba vagy egy d&m-be is, és nem túl kirivó de szép.Irhattok olyat is , ami nektek bevállt.

2019. júl. 20. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:
En szeretema L’oreal folyekony matt ruzsait
2019. júl. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Piros ruzsbol az egyik legolcsobb es messze a legjobb amit drogeriaban talalsz [link]

Az osszes letezo pirosat kiprobaltam vele egyidoben, es ez szarad a legjobban es tenyleg tartos is.

2019. júl. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 válaszoló.. Én ezt a rúzst még egy évvel ez előtt vettem , teljesen kiment a fejemből hogy van ilyenem , megkerestem kipróbáltam ès tényleg nagyon szép! Köszönöm hogy eszembe jutattad
2019. júl. 21. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!